Zvítězí talent nad zkušenostmi?

V osmifinále třetího antukové Masters v Římě se zaměříme na zápas Felixe Auger-Aliassimeho, kterému bude soupeřem Federico Delbonis. Čeká nás rozhodně velice zajímavé utkání.

Felix Auger-Aliassime je mladý 21letý Kanaďan a svůj nejlepší tenis předvádí právě na antuce, kde má bilanci 94/44. Tento rok se mu ale zatím na antuce moc nedaří, kdy jeho nejlepším výsledkem je čtvrtfinále z ATP 500 v Barceloně. Zde v Římě přehrál v prvním kole Filipa Krajinoviče a ve druhém kole přejel Diega Schwartzmana.

Federico Delbonis je již zkušenější 30letý argentinský antukář s bilancí 432/222 na tomto povrchu, což je neskutečné množství zápasů. Na antuce se mu v této sezoně poměrně daří. V Římě prošel kvalifikací a v prvním kole, možná překvapivě, porazil Karena Khachanova z Ruska. Ve druhém kole dokonce přejel světovou třináctku Davida Goffina a hrál opravdu skvěle.

Bude to velmi těžký zápas, který mohou vyhrát oba aktéři. My si zde zkusíme zahrát Felixe, jelikož budeme věřit v jeho dravost a talent, který má obrovský. Budou zde rozhodovat maličkosti a věříme, že ty budou hrát pro Felixe.

TIP: Vítěz zápasu - Felix Auger-Aliassime (1,71, Fortuna)

Přeji hodně štěstí a budu se těšit u další analýzy!

Minulá analýza na zápas Mager vs. Sonego se vydařila na výbornou.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full