Isner formu potvrdí

Mužská část v Miami dnes otevírá dveře zápasům v osmifinále a je tu jedno klání, které mě na první pohled svým obsazením zaujalo.

John Isner je domácí borec, kterého zdobí jedna velká zbraň, a tou je servis. Ve druhém kole v prvním setu proti krajanovi McDonaldovi sice ztratil své podání hned dvakrát, ale poté v dalších čtyřech setech nenabídl svým soupeřům ani jeden breakball (Isner, jako nasazená turnajová 18, měl volný postup do druhého kola). Ve třetím kole rozhodla o vítězi dvousetová tiebreaková bitva. O 15 let starší a mnohem zkušenější Isner udolal Kanaďana Augera-Aliassima a na oblíbeném Miami Open si tak zahraje již třetí osmifinále. Naposledy v roce 2019 zde hrál finále s Rogerem Federerem (minulý ročník se nekonal kvůli pandemii) a v roce 2018 dokonce celý turnaj vyhrál, když porazil Sašu Zvereva.

Bilance s dnešním španělským soupeřem Bautistou Agutem je pro Isnera kladná. Skóre zní 3:1, vše na tvrdém povrchu a víte, kde se ti dva střetli naposledy? Ano, právě zde v Miami a to v roce 2019. Zápas vyhrál Isner a to ve dvou setech (7:6, 7:6) a kdo amerického bombarďáka zná, či má o něm povědomost, tak ví, že takové skóre v jeho zápasech není žádné překvapení. Na servisu nebreaknutelný a na příjmu neškodný. I tak by se dal jako hráč popsat...

Ale k tipu, který pro vás vidím jako hodnotný. Kurz na domácího Isnera (2.70) se musí zkusit už jen z několika důvodů: lepší vzájemná bilance, oblíbené Miami, domácí prostředí - ano, diváků zde sice moc přítomno není, ale těch pár bude určitě držet palce Big Jonovi.

Zápas začíná v 17:00 a sledovat jej můžete na stanici Eurosport.

TIP č. 1 - vítěz: John Isner (2.70;Fortuna)

TIP č. 2 - tiebreak v zápase - ANO (1.50;Fortuna)

Přeji hodně štěstí!

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full