Bitva dvou levorukých tenistů

V této analýze bych se rád zaměřil na zápas, který se bude hrát zítra, tedy 20. 4. 2021, na antuce v Barceloně. V utkání se proti sobě postaví Dominik Koepfer (54.) z Německa a Corentin Moutet (75.) z Francie.

Dominik Koepfer je 26letý hráč a dokáže zahrát na kterémkoliv povrchu. Nejvíce zápasů však odehrál na tom tvrdém. Minulou sezonu měl na antuce bilanci 8/4 a zazářil především na antuce v Římě, kde došel až do čtvrtfinále. Tam ho vyřadil ve třech setech Novak Djokovič. Letos má antuku 3/3, kdy porazil například Londera či Zapatu Mirallese. Minulý týden vypadl v Monte Carlu v prvním kole na raketě antukáře Marka Cecchinata.

Corentin Moutet je 22 let a jeho oblíbeným povrchem je právě antuka, na které se turnaj v Barceloně hraje. Corentin letos odehrál na antuce pouze jeden zápas, a to kvalifikaci na ATP 1000 v Monte Carlu. Tento zápas ovšem prohrál se Španělem Martinezem a ve třetím setu dokonce inkasoval kanára.

V tomto utkání si vsadím na výhru Dominika Koepfera, jelikož věřím v jeho rozehranost, jak na antuce, tak v aktuální sezoně. I když je to antuka, myslím si, že Koepfer má lepší podání a v mezihře by mohl udávat tempo hry, jelikož Moutet je spíše obranářský typ tenisty.

V tomto zápase bude záležet hlavně na Dominikovi a jeho hlavě, zda se zbytečně nevyhází, ale věřím, že o motivaci má postaráno.

TIP: Vítěz zápasu: Koepfer (1,58;Fortuna)

Přeji hodně štěstí a budu se těšit u další analýzy!

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full