Bitva dvou Italů!

Ve druhém kole antukového Masters hraném v Římě se mimo jiné můžeme těšit na souboj dvou Italů. Gianluca Mager vyzve Lorenza Sonega. Bude se jednat o bitvu dvou antukářů a dá se očekávat velice vyrovnaný zápas.

Gianluca Mager je 26letý hráč původem z Itálie a jeho nejoblíbenějším povrchem je bezkonkurenčně antuka. Gianluca je nyní na 90. místě světového žebříčku. Tuto sezonu hraje především na své oblíbené antuce a může se pyšnit titulem z challengeru, který se hrál v Marbelle. Zde v prvním kole porazil v roli outsidera mladíka Alexe De Minaura z Austrálie. Jednalo se tedy, podle kurzů, o překvapení.

Lorenzo Sonego je čerstvě 26letý hráč také z Itálie. Lorenzo je podstatně talentovanějším hráčem než jeho zítřejší soupeř a dotáhl to až na 28. pozici v žebříčku. Nyní se nachází na 33. místě. Sonego začal antukovou část sezony doma na ATP 250 v Cagliari, kde získal titul. Minulý týden chyběl v Madridu a dá se očekávat, že na domácím Masters bude chtít dojít co nejdále. V prvním kole porazil navrátilce na okruh ATP Gaela Monfilse ve třech setech a rozhodně to pro něj nebyl snadný zápas.

Zde budu věřit více Sonegovi, který je výše postavený v žebříčku, i když to takovou roli nehraje. Myslím si, že Lorenzo má za sebou větší zápasy a to bude pro něj po psychické stránce výhoda.

TIP: Vítěz zápasu – Lorenzo Sonego (1,62; Fortuna)

Přeji hodně štěstí a budu se těšit u další analýzy!

Minulá analýza vyšla na jedničku, byla na zápas Rinderknech vs. Klein a mohli jsme se pyšnit výhrou.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full