Djokovic vyhrál titul na Australian Open

Dnes se na Australian Open odehrálo poslední utkání turnaje. Vrcholem programu a i celého australského svátku tenisu bylo samozřejmě finále mužské dvouhry mezi Novakem Djokovicem a Daniilem Medvedevem. Jak celé utkání probíhalo a kdo se stal vítězem? To se dozvíte v článku.

První set začal lépe Djokovic. Ten Rusovi sebral hned první podání a rychle vedl 3:0. Daniil se ale nevzdal a následně srovnal na 3:3. Od tohoto stavu jsme měli možnost sledovat vyrovnaný průběh až do stavu 6:5, kdy Medvedev prohrál své podání a Novak díky tomu zvítězil v prvním setu 7:5.

Na začátku druhého dějství se zdálo, že by Medvedev mohl mít velkou šanci ho získat na svou stanu. V prvním gemu sebral světové jedničce servis a hrál mnohem útočněji. Hned v dalším gemu však Rus výhodu brejku ztratil a ve zbytku setu už vládl Djokovic. Druhý set vyhrál s přehledem 6:2.

Problémy se servisem měl Novak i na začátku třetího setu, kdy musel odvracet dva breakboly. Servis si však nakonec udržel. Hned v dalším gemu sebral Medvedevovi podání a odskočil do vedení 3:0. Poté se Daniil chytil a udržel si podání. Zápas byl poté vyrovnaný do stavu 5:2. V poslední hře zápasu Medvedev opět přišel o podání. Djokovic tím vyhrál svůj 9. titul z Australian Open poměrem 7:5, 6:2, 6:2. Zůstává tak ve finále v Melbourne neporažený.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tiebreak (@tiebreak__tennis)

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi

Nejnovější komentáře

Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full