Ano! Šafářová si vzala o čtyři roky staršího hokejistu

Zdroj fotky: Instagram Tomáše Plekance

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec si odbyli příjemné povinnosti. Navzájem si totiž po několikaročním vztahu řekli své ano. Fotky z tajné veselky zveřejnil pár na svých sociálních sítích.

Lucie Šafářová, bývalá přední česká tenistka, a Tomáš Plekanec, hokejista kladenských rytířů, už jsou oficiálně svoji! Pár má společně jednu dceru – Leontýnu, narozenou v prosinci roku 2019.

Pro Plekance to u oltáře nebyla premiéra. Jednu svatbu už zažil, a to se zpěvačkou Lucií Vondráčkovu, s níž má dva syny, Adama a Matyáše. Právě Lucie Šafářová byla označována jako příčina rozvodu zpěvačky a hokejisty. Po vyjádření Vondráčkové a Plekance však byly tyto spekulace vyvráceny a oba prohlásili, že nikdo třetí za rozpadem jejich manželství nestojí.

Šafářová měla prozatím nejdelší vztah s českým tenistou Tomášem Berdychem, který trval 9 let. Později randila ještě s několika dalšími tenisovými kolegy, ale navléknout svatební prsten dovolila až hokejovému útočníkovi.

Šafářová a Plekanec se zasnoubili v prosinci loňského roku. Žádost o ruku byla sice romantická, ale kvůli lampionu štěstí ve tvaru srdce pár málem vyhořel. Naštěstí vše dobře dopadlo. Ještě letos v dubnu pár vtipkoval, že se do veselky kvůli drahému rozvodu bývalého českého reprezentanta zatím nepohrne. Ale dnes je vše jinak. 

Zatím můžeme jen spekulovat, jestli Lucie přijala tradičně manželovo příjmení, anebo zůstane i nadále Šafářovou. Nevěstě to každopádně v bílém velice slušelo a uveřejněné fotky s popiskem „Ty a já napořád“ mluví za vše. Gratulace bývalých kolegyň z okruhu se jen hrnou. Wozniacki, Strýcová, Vesnina a mnohé další už stihly grandslamové deblové šampionce pogratulovat.

I my novomanželům gratulujeme!

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full