Další dokument o Sereně Williamsové

Zdroj fotky: Serena Williams

Americká tenistka a držitelka dvaceti tří grandslamových titulů Serena Williamsová nechá diváky opět nahlédnout do svého soukromí. Podle jejích slov to bude dokument, který neochvějně popisuje její osobní život i sportovní kariéru.

Po pěti letech, kdy světlo světa spatřil první dokument o Williamsové s názvem 'Being Serena' na kanálu HBO, se chystá další. Dokumentární seriál se bude jmenovat 'In the Arena: Serena Williams' a diváci ho mohou brzy zhlédnout na ESPN.

Prvním byla pětidílná minisérie o těhotenství Williamsové v roce 2017 s dcerou Alexis Olympia Ohanian, její svatbě s technologickým podnikatelem Alexisem Ohanianem a trénincích k návratu v roce 2018.

Podle tiskové zprávy ESPN nabídne nový dokument detaily po jejím zatím posledním zápase na US Open 2022. Dále uvádí, že to bude "nejúplnější, nejintimnější a nejpřesvědčivější popis její legendární kariéry, představující pohled z první ruky od Sereny a klíčových postav po celý její život."

Dále se ve zprávě píše, že série o Williamsové staví na jejích úspěších a kulturním dopadu s osobními výzvami. Kdy se Serena snaží udržet na tenisovém vrcholu, a to vše skloubit se založením rodiny. Nedávno totiž na Met Gala oznámila, že je podruhé těhotná.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ESPN (@espn)

Serena Williamsová je druhým sportovcem, o kterém se bude vysílat dokument 'In the Arena' na ESPN. Tím prvním byl sedminásobný vítěz Super Bowlu Tom Brady. Seriál o něm získal ocenění za vynikající dokumentární seriál na sportovních cenách Emmy 2022.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full