Serena Williams vyměnila tenisový kurt za přehlídkové molo

Zdroj fotky: Getty Images

Několikanásobná držitelka grandslamových titulů a olympijská tenisová šampionka Serena Williams je známá nejen díky fantastickým výkonům na kurtech, ale i díky své lásce k módě. Jako milovnice módy si tak nenechala ujít událost roku Fashion Week v Miláně. Zakladatelka značky, která je pojmenována symbolicky po ni - Serena, v Miláně okusila i roli modelky.

Serena odcestovala do města módy, italského Milána, společně se svou rodinou, manželem Alexisem a dcerou Olympiou. K vidění byla na přehlídce jedné z nejpopulárnějších módních značek Gucci. Serena zvolila na akci slušivý černý outfit, za hvězdu večera byla však její čtyřletá dcera. Ta byla oblečená v narůžovělých šatech, doplněné kabátkem s košilovým designem a okouzlila tak všechny přítomné. Přehlídka gigantického módního domu se hvězdami jen hemžila. Akce se zúčastnila třeba i zpěvačka Rihanna s manželem, raperem A$AP Rockym nebo hlavní postava nového filmu „House of Gucci“ Jared Leto. Gucci na přehlídce odhalil kromě kolekce nové i jednu speciální, ve níž se italská oděvní společnost spojila s Adidasem. Tato výjimečná spolupráce má za cíl spojit sportovní prvky s elegancí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Serena Williams (@serenawilliams)


Serena však nezůstala pouze jako divák. Vyzkoušela si totiž i roli modelky, a to pro americkou značku Off White. Značka, která v roce 2013 pronikla do módního průmyslu s vizí „definovat šedou zónu mezi černou a bílou“, si vede vedle ostřílených gigantů skvěle. Na přehlídkové molo poslala tenisovou šampionku v outfitu od zesnulého návrháře Virgila Abloha. Show s titulem „Spaceship Earth – an Imaginary Experience“ odhalila světu kolekci na podzim/zimu 2022. Williams sdílela molo s topmodelkami jako jsou Gigi Hadid, Naomi Campbell nebo Cindy Crawford.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Serena Williams (@serenawilliams)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Gucci Official (@gucci)


Serena Williams se momentálně nachází na 237. místě žebříčku WTA.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full