Tenisové hvězdy na Met Gala. Kdo nejvíce zazářil?

Zdroj fotky: Matt Baron/Shutterstock

Ačkoliv US Open už skončilo, někteří zástupci bílého sportu si pobyt v New Yorku přeci jen prodloužili. Důvodem nebylo nic jiného, než každoročně velice očekávaná módní událost Met Gala. Tentokrát s podtitulem - In America: A Lexicon of Fashion. Pojďte se podívat jaké modely Ósaka, Williams nebo Aliassime vynesli.

Legendární sesterské duo

Již po několikáté se na červeném koberci v Metropolitním muzeu v New Yorku ukázaly sestry Williamsovi a ani letos byste je rozhodně nepřehlédli. Starší Venus, držitelka sedmi grandslamů, vynesla model značky Prabal Gurung, která se řídí mottem „Stronger in Colour“ (v překladu: Silnější v barvě). Červené šaty a neokoukaný účes, tak přesně v tom Venus Williams doslova zazářila. Mladší Serena na sebe upoutala pozornost modelem od Gucciho. Její ombré kabát a přiléhavý krajkový overal omráčily nejednoho přítomného.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Ana Maria G (@lookanamaria)

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Getty Images Entertainment (@gettyentertainment)

Výstřední Naomi Osaka

Naomi Ósaka na sebe v poslední době stihla upozornit hned několikrát. Naposledy tomu tak bylo, když po prohraném zápase s Fernandezovou, pozdější finalistkou, vedla velice upřímný rozhovor s novináři. „Poslední dobou po výhře necítím radost, cítím spíše úlevu,” uvedla. „Upřímně netuším, kdy budu hrát další zápas,“ pokračovala tehdy Ósaka. Tisková konference pak byla ukončena, protože Naomi podlehla emocím a opouštěla místnost v slzách.
A k nepřehlédnutí byla i tentokrát. Její outfit navržen sestrou Mari Ósakou se rozhodně zařadí mezi ty nezapomenutelné. Celý model se nesl ve spojení prvků z Haiti a Japonska, jakožto dvou milovaných zemí sester Ósakaových.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Cidade Jardim Shopping (@cidadejardimshopping)

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Mari Osaka 大坂まり (@mari.osaka)

Finalistky na červeném koberci

Není to ani týden, co jsme mohli vidět mladé senzace Emmu Raducanu a Leylah Fernandez bojovat v grandslamovém finále a nyní se oběma dostalo příležitosti projít se po červeném koberci. Poražená finalistka, devatenáctiletá Fernandez oblékla jednoduché černobílé šaty. Svůj finální look vyšperkovala černou kabelkou a blýskavými náušnicemi. Šťastnější vítězka se oblékla do modelu francouzské značky Chanel, ve kterém byla k nepřehlédnutí. Posuďte sami, jak to novým tenisovým hvězdám slušelo.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Cult MTL (@cultmtl)

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Tatler (@tatlermagazine)

Mužské zastoupení

Tenisty byste v Metropolitním muzeu hledali marně, až na dvě výjimky. Tou se letos stali Félix Auger-Aliassime a Matteo Berrettini. Oba tenisty na červeném koberci doprovodily jejich přítelkyně. V případě Mattea to byla tenistka Ajla Tomljanović, se kterou tvoří pár od října 2019 a u Félixe zase půvabná Chorvatka Nina Ghaibi. Oběma párům to náramně slušelo.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Ajla Tomljanovic Fans (@tomljanovicweb)

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Félix Auger-Aliassime (@felixaliassime)

Ruská královna ve zlatém

Tuto pompézní událost si nikdy nenechá ujít ani bývala tenistka Maria Sharapova. Mezi smetánku vynesla šaty zlaté barvy od Gabriely Hearst.

Nezaostala ani Sloane Stephens

Pozadu letos rozhodně nezůstala ani Američanka Sloane Stephens. Tato dvacetiosmiletá hráčka ukázala New Yorku červené šaty s odvážným rozparkem a neobvyklým výstřihem. Na nezapomenutelnou akci ji doprovodil její přítel, fotbalista Jozy Altidore. Oba vložili důvěru do návrháře Jasona Remberta.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Jozy Altidore (@jozyaltidore)

A jak vypadá 67 grandslamů na jedné fotce? Asi nějak takhle!

Tak co, který model je podle Vás ten nejpovedenější?

Banner web_karta
 
Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full