V hlavní roli Instagram a zrcadlo. Přítelkyně Nicka Kyrgiose promluvila o prvním setkání s tenistou

Zdroj fotky: Getty Images

Nick Kyrgios v poslední době sklízí úspěchy nejen na kurtu, ale také mimo něj. Na Australian Open, kde společně s Thanasim Kokkinakisem ovládl mužskou čtyřhru, mu po jeho boku dělala společnost nová přítelkyně, Costeen Hatzi, se kterou se poprvé ukázal na sociálních sítích v prosinci minulého roku. Ta se nyní svěřila, jakým nápaditým způsobem ji bývalá světová třináctka dostala na první schůzku.

Costeen, které Kyrgios neřekne jinak než „Cos“, je 21letá australská bloggerka pocházející ze Sydney. Poprvé se ve společnosti australského tenisty představila na Instagramu ke konci minulého roku. Od té doby pár na sociálních sítích sdílí svůj společný život velmi intenzivně. Costeen dělala svému partnerovi společnost také na australském grandslamu, kde se Kyrgiosovi podařilo strhnout australské publikum při cestě za finálovým triumfem v mužské čtyřhře.

Nyní se mladá Australanka svěřila s tím, jak se pár seznámil. Asi nikoho nepřekvapí, že Kyrgios přišel se skutečně originálním plánem, jak se se svou současnou přítelkyní poprvé setkat. Velkou roli zde opět sehrál Instagram. Právě na této platformě má Hatzi firemní profil své značky Casa Amor Interiors, zaměřený na designové bytové doplňky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nick Kyrgios (@k1ngkyrg1os)

„Viděl na Instagramu moji fotku v zrcadle, kterou jsem sdílela na svém firemním profilu. Pak mi napsal, pokud by si zrcadlo mohl vyzvednout,“ svěřila se podnikatelka na sociální síti. „Domluvili jsme se, že si pro zrcadlo přijede do Sydney. Vůbec jsem netušila, že celou dobu šlo o jeho plán, jak mě potkat, vážně jsem si myslela, že si přijel vyzvednout zrcadlo,“ doplnila Hatzi.

Více než o zrcadlo měl však Nick zájem o Costeen. Sám se o jejich prvním setkání několikrát vyjádřil jako o lásce na první pohled. Pár spolu nyní žije v Sydney, kam se tenista kvůli své nové lásce přestěhoval.Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štítky
Google translate
usercalendar-full