Dokáže Guido Pella navázat na skvělý výkon z prvního kola?

Skvělou bitvu nám nabízí osmifinále antukového BMW Open. Postaví se proti sobě Guido Pella (55.) a John Millman (40.)

Skvělou bitvu nám nabízí osmifinále antukového BMW Open. Postaví se proti sobě Guido Pella (55.) a John Millman (40.)

Guido Pella je 30letý hráč z Argentiny, který svých nejlepších výsledků dosáhl bezpochyby na antuce, kterou považuje za svůj oblíbený povrch. Letos se mu zatím vůbec nedaří a pokud nepočítáme ATP Cup, tak až zde v prvním kole vyhrál svůj první letošní zápas. Po Australian Open měl poměrně dlouhou pauzu a vrátil se až začátkem dubna v Cagliari, kde prohrál ve svém prvním vystoupení s Egorem Gerasimovem (76.). Na Masters v Monte Carlu vypadl také v prvním kole s Lucasem Pouillem (72.) a stejně tak tomu bylo i v Barceloně, kde alespoň velice potrápil Keie Nishikoriho (41.). Svůj první zápas tedy vyhrál včera (26. 4. 2021), kdy mu skrečnul Egor Gerasimov.

John Millman je 31letý hráč z Austrálie a nejraději, jak to u Australanů bývá, hraje na tvrdém povrchu. Tuto sezonu se mu zatím moc nedaří.Má bilanci zápasů 5/9 a stejně jako Pella, ještě nevyhrál dva zápasy za sebou. Antukovou část sezony začal v Cagliari, kdy prohrál v osmifinále s pozdějším finalistou Laslem Djerem (49.). V Monte Carlu a později v Bělehradu, měl totožné výsledky, vždy tam vyhrál první zápas, ale později se s turnajem musel rozloučit. V Monte Carlu vypadl na raketě Christiana Garina (22.) a v Bělehradu vypadl s Tarem Danielem (112.). V prvním kole zde v Mnichově svedl velký boj s Alexeiem Popyrinem (77.), kterého nakonec zdolal 2:1 na sety.

V tomto zápase budu věřit lepšímu antukáři Guidu Pellovi, který by se mohl poprvé v sezoně podívat do čtvrtfinále. Soupeře má velmi přijatelného a pokud bude Pella hrát svůj vytrvalý tenis s minimem chyb, tak bude veliká šance se tam podívat.

TIP: Vítěz zápasu – Guido Pella (1,67, Fortuna)

Přeji hodně štěstí a budu se těšit u další analýzy!

Minule nám analýza vyšla na jedničku: Nikoloz Basilashvili vs. Thiago Monteiro

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štítky
Google translate
usercalendar-full