Preview: Stefanos Tsitsipas vs. Daniil Medvedev

Zítra nás čeká již druhé letošní utkání mezi Tsitsipasem a Medvedevem. Stejně jako minule se opět utkají na grandslamu a úplně poprvé na Roland Garros. Který z tenistů se bude z výhry radovat tentokrát?

Ve formě hrající Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas se momentálně nachází ve skvělé formě. Vítěz turnajů v Monte Carlu a Lyonu se nachází na prvním místě v postupu na Turnaj mistrů a skvělé výkony předvádí i v Paříži. Na úvod porazil ve třech setech Chardyho a Martineze. První set ztratil ve druhém kole s Johnem Isnerem. Postoupil po výhře ve čtyřech setech. Do čtvrtfinále se dostal po třísetovém vítězství nad Pablem Carreñem-Bustou.

Medvedev v Paříži prolomil smůlu

Světová dvojka Daniil Medvedev letos dokázal vyhrát první zápas na pařížské antuce. Předtím vypadl pokaždé v prvním kole a sám Daniil si z toho dělal srandu. “Těžší úkol pro mě bude vyhrát zápas na Roland Garros,” zavtipkoval po prohraném finále Australian Open. Tento úkol letos splnil a nezůstal pouze u jednoho zápasu. Postoupil do čtvrtfinále. Porazil Bublika, Paula, Opelku a Garina s tím, že ve všech zápasech ztratil pouze jeden set. Zítra jej čeká mnohem těžší úkol v podobě řeckého tenisty. Má také šanci stát se po Roland Garros světovou jedničkou. Co vše se musí stát, aby se Medvedev dostal na vrchol, si můžete přečíst zde.

Naplní Tsitsipas roli favorita?

Tenisté se v ostrém zápase setkali již sedmkrát. Z toho šest utkání vyhrál ruský tenista. Favoritem v zítřejším zápase ale bude Tsitsipas (kurz Fortuny: 1.48) hlavně díky výsledkům z posledních týdnů.

Zápas se odehraje na kurtu Phillipa Chatriera ve 21:00.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full