Jaroslav Bulant: Na lavičce trpím, nejraději bych jim pomohl | TTP #49

Tenisový trenér Jaroslav Bulant, který se s hráčkami do 16 let radoval z vítězství na Winter Cupu, si s námi povídal nejen o tomto turnaji a o jeho práci na tenisové Spartě, ale také o jeho tenisové kariéře. Jaké to bylo hrát tenis za totalitního režimu? Koho trénoval? Kdo z nadějných českých tenistů to může dotáhnout daleko? Na tyto a další otázky odpověděl v našem novém podcastu. Přejeme příjemný a ničím nerušený poslech.

Barbora Miklová: Od zranění jsem vypustila, že jsem tenis někdy hrála | TTP #48

Barbora Miklová. Tenistka, která ve 23 letech odešla do tenisového důchodu, si s námi povídala nejen o tenisové kariéře, ale také o tom, co ji tenis celkově dal a vzal. Dozvíte se, proč česká tenistka musela kariéru ukončit a také, čemu se věnuje nyní. Přejeme příjemný poslech.

Michal Navrátil: Posedlost a vášeň jsou pro mě nejdůležitější | TTP #47

V podcastu jsme tentokrát vyzpovídali trenéra Jiřího Lehečky Michala Navrátila. Se synem Jaroslava Navrátila jsme se bavili o tom, kam až se vyšplhal v roli aktivního tenisty a také o tom, koho již dokázal vytáhnout do TOP 100 světového žebříčku. Samozřejmě nesmělo chybět ani povídání o jeho současném svěřenci Jirkovi Lehečkovi a o jeho jízdě v Austrálii. Přejeme příjemný poslech.

Jan Mühlfeit: Tenis jsou mentální šachy | TTP #46

Již podruhé jsme v podcastu přivítali mentálního kouče Jana Mühlfeita. Tentokrát jsme si s ním povídali o úspěšném tažení Jiřího Lehečky na Australian Open a na Next Gen ATP Finals, kterého se Mühlfeit osobně zúčastnil a pomohl tak Lehečkovi probojovat se do finále. Během celého podcastu zaznělo nespočet rad, jak se po mentální stránce cítit dobře. Přejeme příjemný poslech.

Belinda Bencic: Už len z myšlienky hrania s Rogerom som bola nervózna | TTP #45

Tiebreak Tennis Podcast je zpět a pokud sledujete naše sociální sítě, tak víte, že hostem byla olympijská vítězka a 12. hráčka světa Belinda Bencic. Belinda zavzpomínala na juniorskou kariéru a na začátky na profesionálním okruhu. Řekla nám, jak těžké je vrátit se po zdravotních patáliích, se kterými se potýkala, když byla na vrcholu a soupeřila s těmi nejlepšími. Nechybělo ani povídání o úspěšné olympiádě nebo hvězdném Rogerovi Federerovi. Přejeme ničím nerušený poslech a omlouváme se za občasné zvukové šumy, v době natáčení podcastu totiž byla Belinda v Austrálii.

Marek Gengel: Spousta lidí už mě v singlu odepisovala | TTP #44

V dalším dílu Tiebreak Tennis Podcastu jsme přivítali hosta, který v minulém roce zaznamenal ohromný posun žebříčkem nahoru, i když se to od něj nečekalo. S Markem Gengelem, českým tenistou, který se nyní pohybuje okolo 250. místa světového žebříčku, jsme si povídali o tom, co za takovým vzestupem stojí. Dále zmínil, kde odehrál nejvíce turnajů ITF, jaké to bylo slavit tituly na tomto okruhu a jaký rozdíl vidí mezi kategoriemi Futures a Challenger. Na konci Marek zmínil, jaké jsou jeho cíle pro nadcházející sezónu 2023. Přejeme příjemný poslech.

Vít Kopřiva: V Gstaadu jsem prolomil svou hranici | TTP #43

Tiebreak Tennis Podcast se neuchýlil k zimnímu spánku, ba naopak jede na plné obrátky. Dalším hostem, který přijal naše pozvání, byl člen TOP 200 a vítěz letošního challengeru v Prostějově Vít Kopřiva. S českým tenistou jsme si povídali o jeho začátcích a juniorské kariéře, ale největší pozornost jsme věnovali té profesionální. Zmínili jsme jeho nejvzácnější úspěch, bavili jsme se o jeho premiérovém titulu a také o tom, jak mu narození potomka změnilo život. Přejeme příjemný poslech.

Jiří Veselý: Každé poprvé je nezapomenutelné | TTP #42

V dalším díle Tiebreak Tennis Podcastu jsme přivítali jednu z největších současných hvězd českého mužského tenisu. Pozvání k nám přijala dlouholetá česká jednička Jiří Veselý. Zabrousili jsme s ním do počátků jeho juniorské kariéry, ale největší část podcastu jsme se bavili o jeho profesionální kariéře. Kde Jirka získal svůj první titul? Jak se zrodil úspěch v podobě finále na ATP 500 v Dubaji a co plánuje do budoucna? To vše se dozvíte v našem podcastu. Přejeme příjemný poslech.

Renáta Jamrichová: Pamätám si všetky zápasy na gem | TTP #41

V novém dílu Tiebreak Tennis Podcastu k nám zavítala jedna z největších nadějí slovenského tenisu. Pozvání přijala Renáta Jamrichová, se kterou jsme rozebrali její dosavadní působení na tenisových dvorcích. Od úplných začátků jsme přešli k její juniorské kariéře. Prozradila nám podrobnosti z prostředí na grandslamech a podělila se o své první zážitky z profesionálního okruhu a z Billie Jean King Cupu. Na závěr nám prozradila, co očekává od příští sezóny. Přejeme příjemný poslech.

Andrew Paulson: Rád hraju turnaje kolem baráku | TTP #40

V dalším díle Tiebreak Tennis Podcastu jsme přivítali nadějného českého tenistu Andrewa Paulsona. S českým talentem jsme si povídali o jeho tenisových začátcích a také o tom, kdo ho k tenisu přivedl. Zmínili jsme jeho juniorskou kariéru, ale nejvíce času jsme věnovali profesionální kariéře, kterou má však skoro celou před sebou. Řekl nám, jak těžký je přesun z juniorů do mužů a co očekává od příští sezóny. Přejeme příjemný poslech.

Jiří Novák: Můj první turnaj trval měsíc a spal jsem tam pod širákem | TTP #39

Další díl Tiebreak Tennis Podcastu je opět s velice zajímavým hostem. Naše pozvání tentokrát přijal Jiří Novák, bývalý pátý hráč světa. Přiblížil nám, jak náročné bylo získat první body do žebříčku a jaká vůbec byla jeho cesta do světové TOP 5. V závěru podcastu nám sdělil, čemu se věnuje nyní, a také odpověděl na otázky ze sociálních sítí. Přejeme příjemný poslech.

Hynek Bartoň: Největší motivací je progres, že to někam vede | TTP #38

V Tiebreak Tennis Podcastu jsme opět přivítali vzácného hosta, tentokrát vítěze letošní Pardubické juniorky Hynka Bartoně. Úvod se již tradičně nesl v duchu jeho tenisových začátků a pak jsme přešli k jeho juniorské kariéře. Tématem byly i Hynkovy úspěchy z Pardubic, ať už na zmiňované Juniorce, tak i na hlavním mužském okruhu. Na závěr jsme Hynkovi položili pár otázek od fanoušků ze sociálních sítí. Přejeme příjemný poslech.

Google translate