Barbora Štefková: Na práci v ČT mě lákala nová zkušenost | TTP #32

V novém díle Tiebreak Tennis Podcastu jsme přivítali dalšího hosta. Tentokrát naše pozvání přijala bývalá tenistka Barbora Štefková. Ta se rozpovídala o tenisových začátcích, o tom, jak snášela náročné cestování po turnajích, a řekla nám, proč to s tenisem nevyšlo podle jejích představ. Probrali jsme také její spolupráci s Karolínou Muchovou nebo její novou štaci v České televizi. Přejeme příjemný poslech.

Kristina Kučová: Víťazstvo na US Open je najkrajšia spomienka | TTP #31

V novém díle Tiebreak Tennis Podcastu jsme po delší době přivítali vzácného hosta. Jsme rádi, že naše pozvání přijala 78. hráčka světového žebříčku WTA Kristina Kučová. S nejvýše postavenou slovenskou hráčkou jsme si povídali o jejích začátcích na okruhu, o jejím vítězství na US Open a také o životě na Tour. Kristina se také rozpovídala o vztazích mezi hráčkami a také vyzdvihla návrat Carly Suarez Navarro. Přejeme příjemný poslech.

Konec na vrcholu. Ash Barty ukončila kariéru | TTP #30

Ve středu ráno 23. 3. 2022 tenisový svět zaskočila šokující zpráva. Současná světová jednička a úřadující šampionka Wimbledonu a Australian Open, Ashleigh Barty, totiž ukončila hráčskou kariéru. Připomněli jsme její největší úspěchy i mnohé zajímavosti, kterými byla její kariéra protkána. Na závěr jsme ještě řekli naše tipy ohledně jejího možného návratu na tenisové kurty v budoucnosti.

Skvělé tažení Jiřího Veselého a ohlédnutí za uplynulým týdnem | TTP #29

Další díl našeho podcastu byl tentokrát spíše informační. Povídali jsme si především o turnajích minulého týdne. Postupně jsme se podívali do Mexika, kde hrála finále Marie Bouzková, probrali jsme také turnaje v Dauhá, Dubaji, Santiagu a Acapulcu. Nakonec jsme ještě řekli své tipy na Davis Cup. Přejeme příjemný poslech.

Vivien Charvátová: Studium v USA určitě doporučuji | TTP #28

V dalším dílu Tiebreak Tennis Podcastu jsme přivítali velice milého hosta v podobě české tenistky Vivien Charvátové. Ta si s námi popovídala o svých tenisových začátcích a o životě před odjezdem do USA. V další části podcastu jsme se už bavili přímo o studiích "za velkou louží". Vivien se s námi podělila o své americké zážitky a popsala, jak těžké je trénovat a u toho studovat vysokou školu. Přejeme příjemný poslech.

Turnaje minulého a tohoto týdne aneb od Dallasu po Dubaj | TTP #27

Australian Open je dávno minulostí a naplno se rozběhl kolotoč turnajů ATP a WTA. Tenisový fanoušci mohou vybírat stejně jako samotní hráči z mnoha turnajů v několika zemích. V našem podcastu jsme se zaměřili na události z minulého týdne a nastínili obrovské množství podniků konajících se v těchto dnech. Rotterdam, Dallas, Petrohrad, Rio, Dubaj, Dauhá, zde všude se světoví hráči představili nebo představují. Prostor dostaly i úspěchy domácích hráčů a hráček, především Jiřího Lehečky a Brendy Fruhvirtové.

Jakub Menšík: Chtěl jsem být tenistou už od dětství | TTP #26

Začátek roku 2022 je už za námi a my jsme si pro vás připravili rozhovor s mladou hvězdou a finalistou juniorského Australian Open Jakubem Menšíkem. Kuba začínal hrát tenis za domem a nikdo ho do něj netlačil. Jak jeho tenisová pouť vypadala od úplných začátků až po osudové Australian Open? O tom jsme si s ním povídali a nutno podotknout, že Kuba se nebál odpovědět ani na poměrně netradiční otázky, které jste pro něj vymysleli přímo vy fanoušci. Pokud chcete vědět, kdo je jeho idolem nebo jak by ohodnotil svůj tenisový styl a výkon na Australian Open, tak určitě neváhejte a pusťte si náš podcast.

Turnaj v Rotterdamu startuje | TTP #25

V dalším dílu Tiebreak Tennis Podcastu si představíme turnaj v holandském Rotterdamu, kde od 5. 2. do 13. 2. probíhá turnaj kategorie ATP 500. Kdo je favoritem turnaje a kdo může napodobit Arthura Ashe a Rogera Federera se dozvíte právě v něm.

Australian Open aneb turnaj plný (ne)překvapivých výsledků | TTP #24

V dalším dílu Tiebreak Tennis Podcastu jsme probrali první grandslam sezóny Australian Open. Naši redaktoři postupně diskutovali o českých hračkách a hráčích. Dále porovnali své tipy před startem turnaje a nakonec také rozebrali jednotlivé finálové zápasy a podělili se o své názory. Přejeme příjemný poslech a budeme se těšit u dalšího dílu.

Nelehký start na Australian Open a kdo bude jeho favoritem? | TTP #23

V dalším díle Tiebreak Tennis Podcastu jsme se zaměřili na právě začínající Australian Open. Hlavním tématem byli samozřejmě čeští hráči a hračky. Dozvíte se, na koho narazí v prvním kole a jaké jsou jejich šance na celkové umístění. Na konec podcastu jsme zmínili kauzu Djokovic a také řekli naše tipy na vítěze a vítězku prvního grandslamu sezóny. Přejeme příjemný poslech.

Jitka Veselá: V roce 1996 jsem byla v deblu první juniorka na světě | TTP #22

Dalším hostem našeho tenisového podcastu byla Jitka Veselá alias Jíťa z úspěšného pořadu MasterChef Česko. Mnozí z vás asi neví, že Jitka byla úspěšnou tenistkou, a to především v juniorském věku, kdy vyhrála titul ve čtyřhře na Australian Open. Bavili jsme se tedy o její tenisové kariéře, ale především o soutěži MasterChef. Nakonec Jitka odpověděla také na pár dotazů ze sociálních sítí. Přejeme příjemný poslech a věříme, že se u podcastu zasmějete.

Jan Mühlfeit: Tenis a život se hrajou do posledního míče | TTP #21

Hostem již 21. Tiebreak Tennis Podcastu byl mentální kouč několika předních českých sportovců a především tenistů Jan Mühlfeit. Na úvod jsme se bavili o tom, co ho k tenisu přivedlo a co ho motivovalo k tomu stát se mentálním koučem. Dále jsme probrali, co je důležitým faktorem pro to, aby sportovec dokázal zvládat náročné momenty v kariéře. Na závěr nám pan Mühlfeit prozradil, co stálo za úspěchem Barbory Krejčíkové, a popsal nám, jak vůbec takový mentální koučink probíhá. Věříme, že se Vám podcast bude líbit.

Google translate