Vládkyně Krejčíková se Siniakovou v Indian Wells | Tenisová stopa #51

Netradičně jsme začali čtyřhrou. Další úspěšný turnaj zaznamenaly Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou a nezapomněli jsme ani na rekordní zápis Inda Rohana Bopanny. Později jsme přešli už ke dvouhrám, kde jsme nejprve probrali mužský turnaj a návrat Carlose Alcaraza na post světové jedničky. Závěr jsme pak věnovali úspěšné odplatě Eliny Rybakiny za finále Australian Open a jejímu prvnímu letošnímu titulu. Přejeme příjemný poslech.

Havlíčková a Brenda Fruhvirtová slaví největší kariérní tituly | Tenisová stopa #50

Dnes jsme věnovali prostor úspěchům mladých českých tenistek Lucie Havlíčkové a Brendy Fruhvirtové. Po rozebrání jejich turnajových triumfů jsme se přesunuli do Indian Wells, kde jsme si probrali mužský i ženský pavouk. Také jsme se pokusili předpovědět, jak by mohly dopadnout nejbližší zápasy tohoto turnaje. Přejeme příjemný poslech.

Medveděv dovršil hattrick v Dubaji | Tenisová stopa #49

V Tenisové stopě jsme se opět věnovali skvělým výkonům Daniila Medveděva, kterému se tentokrát podařilo triumfovat v Dubaji. Přešli jsme také na americký kontinent, kde si v Acapulcu připsal překvapivý titul Alex de Minaur. Nezapomněli jsme ale ani na premiérové triumfy Nicolase Jarryho v Santiagu či Marty Kostyuk v Austinu. Přejeme příjemný poslech.

Barbora Krejčíková vítězně v Dubaji | Tenisová stopa #48

Dnes jsme začali Barborou Krejčíkovou a jejím fenomenálním vystoupením na turnaji v Dubaji. Rozebrali jsme i výkony českého tenisty Jiřího Lehečky, kterému se dařilo v Dauhá a nezapomněli jsme ani na tamního vítěze Daniila Medveděva. Na závěr jsme si prošli i podnik v Marseille, který ovládl Hubert Hurkacz a samozřejmě také jihoamerický turnaj v Riu, kde jsme znovu mohli sledovat finále Alcaraz–Norrie. Tentokrát ovšem s jiným vítězem. Přejeme příjemný poslech.

Alcaraz je zpět a Swiatek opět naděluje | Tenisová stopa #47

Dnes jsme probrali turnaj WTA v Dauhá, na kterém zářila Polka Iga Swiatek. Poté jsme se přesunuli do Buenos Aires, ve kterém nás zajímal především návrat Carlose Alcaraza po zranění. Nezapomněli jsme ale ani na Rotterdam či Delray Beach, kde se podařilo získat první tituly v roce Daniilovi Medveděvovi a Tayloru Fritzovi. Přejeme příjemný poslech.

Yibing Wu přepisuje v Dallasu historii | Tenisová stopa #46

V Tenisové stopě jsme se tentokrát věnovali mimořádnému úspěchu Yibinga Wua, kterému se v Dallasu podařilo po neuvěřitelném finále získat první ATP titul své kariéry. Dále jsme rozebrali i ostatní mužské turnaje v Montpellier a Cordobě, kde zvítězili Jannik Sinner se Sebastianem Baezem. V samém závěru jsme se přesunuli ještě na okruh WTA, na kterém nás zaujal zejména turnaj v Abú Dhabí a triumf Belindy Bencic. Přejeme příjemný poslech.

Česko postupuje do finále Davis Cupu | Tenisová stopa #45

V Tenisové stopě jsme se tentokrát věnovali především Davis Cupu, ve kterém se českým tenistům podařilo zvítězit nad Portugalskem a postoupit tak do jeho finálové fáze. Rozebrali jsme si i prohru Slovenska s Nizozemskem a v závěru jsme si prošli i turnaje z okruhu WTA, na kterých dominovaly Alycia Parks a Lin Zhu. Přejeme příjemný poslech.

Djokovič podesáté na Australian Open, Sabalenka poprvé | Tenisová stopa #44

První grandslam sezóny je za námi. Kromě vítězů Australian Open, Aryny Sabalenky a Novaka Djokoviče, jsme zmínili hráče, kteří ve druhém týdnu turnaje svými výkony buď překvapili, nebo naopak zklamali. Připomněli jsme také úspěchy Barbory Krejčíkové a Kateřiny Siniakové či slovenské juniorky Renáty Jamrichové. V samém závěru jsme probrali Davis Cup, který nás čeká už příští víkend. Přejeme příjemný poslech.

Jiří Lehečka šokuje na Australian Open | Tenisová stopa #43

V nové epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali prvnímu grandslamu sezóny Australian Open. V úvodu jsme shrnuli, co se stalo v prvním týdnu turnaje, a kromě některých vypadnutí favoritů jsme pohovořili také o nočních zápasech. Zmínili jsme působení Jirky Lehečky, který senzačně vyřadil již více favoritů a nezapomněli jsme ani na tažení českých tenistek. V závěru jsme připomněli zápasy, které nás v nejbližších dnech čekají. Přejeme příjemný poslech.

Australian Open s kupou Čechů | Tenisová stopa #42

V další epizodě Tenisové stopy jsme na úvod probrali všechny turnaje uplynulého týdne. Vyzdvihli jsme především výkony Belindy Benčič, Soonwoo Kwona a Richarda Gasqueta. Nezapomněli jsme ani na úspěšné tažení českých tenistů a tenistek v kvalifikaci na Australian Open. Zmínili jsme několik zápasů prvního hracího dne tohoto grandslamu a shrnuli jsme, co nás v Melbourne čeká. Přejeme příjemný poslech.

Mládí září v čele s Noskovou | Tenisová stopa #41

Ve 41. epizodě Tenisové stopy jsme mezi námi přivítali komentátorku z O2 TV Sport, Kláru Janáčkovou. V úvodu jsme se věnovali senzačnímu úspěchu Lindy Noskové, která na turnaji v Adelaide dokráčela až do finále. Dále jsme probrali i ostatní turnaje minulého týdne a v samém závěru jsme zkusili odhadnout i šance českých tenistů a tenistek v kvalifikaci na Australian Open. Přejeme příjemný poslech.

Nová sezóna začíná | Tenisová stopa #40

Ve 40. epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali exhibicím z konce roku 2022 a nové týmové soutěži United Cup, kterým začala nová sezóna. Kromě výkonů českého výběru jsme okomentovali situaci ve zbylých skupinách. Na závěr jsme rozebrali i ostatní úvodní turnaje letošního ročníku. Přejeme příjemný poslech.

Google translate