Betonový rozjezd | Tenisová stopa #22

Ve 22. epizodě Tenisové stopy jsme si postupně rozebrali turnaje minulého týdne od Washingtonu až po Los Cabos. Vyzdvihli jsme výkony nečekaného finalisty Yoshihity Nishioky a dalších vítězů jednotlivých turnajů. Nezapomněli jsme ani na úspěch Jiřího Lehečky v Liberci a v závěru jsme si rozebrali, co nás čeká v nejbližším týdnu. Turnaje v Montrealu a Torontu jsou obsazeny téměř všemi hvězdami, a tak jsme vám přiblížili i některé zajímavé zápasy.

Evropská konečná | Tenisová stopa #21

Ve 21. epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali úspěchu Marie Bouzkové na turnaji v Praze. Kromě toho jsme rozebrali další turnaje posledního týdne, ze kterých jsme vyzdvihli finále Jannika Sinnera a Carlose Alcaraze v Umagu či povedený týden Caroline Garcii. Sdělili jsme, co nás čeká během příštích sedmi dnů a přidali jsme také naše tipy na favority podniků ve Washingtonu, San José a Los Cabos.

Antukové šílenství | Tenisová stopa #20

V kulaté dvacáté epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali poměrně nečekaným úspěchům Lorenza Musettiho a Bernardy Pery na turnaji v Hamburku. Zapomenout jsme nemohli ani na semifinálovou účast Alexe Molčana na již zmiňovaném turnaji a další titul pro Caspera Ruuda z Gstaadu. Zaměřili jsme se také na turnaje tohoto týdne, ze kterých bude pro české fanoušky nejdůležitější domácí podnik v Praze. Rozebrali jsme šance českých tenistek a Andreu Hlaváčkovou a její rozlučkovou čtyřhru s Luckou Hradeckou. Přejeme příjemný poslech.

Premiérové tituly | Tenisová stopa #19

V dalším díle Tenisové stopy jsme probrali turnaje minulého týdne. Byly zvláštní v tom, že hned pro tři ze čtyř hráčů, co slavili titul, to byla první trofej na okruhu. Naši pozornost si vysloužil především turnaj v Newportu, který se jako jediný nehrál na antuce, ale na trávě, a mohl se těšit velice kvalitního obsazení. V druhé části podcastu jsme si povídali o turnajích tohoto týdne. Přejeme příjemný poslech.

Wimbledonská tečka | Tenisová stopa #18

Po dvoutýdenní odmlce je zpět Tenisová stopa s dalším dílem. V ní byl hlavním tématem Wimbledon, který jsme probrali velmi podrobně. V první části jsme mluvili o mužské části pavouka. Zmínili jsem jak vítěze Novaka Djokoviče, tak i překvapení turnaje, kterým byl například Cristian Garin nebo Nick Kyrgios. V druhé části jsme diskutovali o ženské části pavouka. Vítězka Elena Rybakina si od nás vysloužila velikou pozornost, když prošla turnajem jako nůž máslem. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na české hračky. Přejeme příjemný poslech.

Párty ve Wimbledonu | Tenisová stopa #17

V dalším díle, pořadu Tenisová stopa, byl na programu především Wimbledon. Na začátku jsme se však vrátili k turnajům minulého týdne, vyzdvihli jsme výkony Taylora Fritze a Stefanose Tsitsipase. Zmínili jsme také úspěch Petry Kvitové, která udělala radost nejednomu českému fanouškovi. Poté již přišel na řadu Wimbledon, o kterém jsme se pořádně rozpovídali. Přejeme příjemný poslech.

Travnatá esa | Tenisová stopa #16

16. díl Tenisové stopy přinesl mnoho zajímavých témat, mezi která patřily zejména turnaje uplynulého týdne. Kromě úspěchů Mattea Berrettiniho a Huberta Hurkacze jsme nezapomněli ani na ten, který si připsala Beatriz Haddad Maia. Ta totiž získala druhý titul po sobě a na Wimbledonu bude určitě černým koněm. Na závěr jsme se věnovali už samotnému třetímu grandslamu. Rozebrali jsme si výkony českých tenistů v kvalifikaci a také jsme se pokusili určit největší favority pro vrchol travnaté části sezóny.

Tráva míchá kartami | Tenisová stopa #15

V další epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali zejména holandské senzaci Timu Van Rijthovenovi a jeho fantastickému týdnu v Hertogenboschi. Rozebrali jsme i turnaj ve Stuttgartu, který opanoval navrátilec po zranění Matteo Berrettini a nezapomněli jsme ani na turnaje žen v Hertogenboschi a Nottinghamu. V závěru jsme sdělili pár zajímavých zápasů tohoto týdne a také jsme se snažili určit šance českých a slovenských hráčů v nadcházející wimbledonské kvalifikaci. Přejeme příjemný poslech.

Antukový král znovu na vrcholu | Tenisová stopa #14

Další díl Tenisové stopy byl zajímavý tím, že naše pozvání přijala Klára Janáčková. Právě ona nás v průběhu natáčení skvěle doplňovala a přidala mnoho zajímavých postřehů. Postupně jsme probrali už dohrané French Open, diskutovali jsme jak o mužské, tak ženské části. Hlavním tématem byl samozřejmě Rafael Nadal, který i přes zdravotní problémy znovu předváděl neskutečné výkony. Zmínili jsme také nevídanou šňůru Igy Swiatek nebo počínání českých hraček. V závěru jsme se zaměřili na začátek travnaté části sezóny. Přejeme příjemný poslech.

Stálice i plno překvapení | Tenisová stopa #13

French Open je v plném proudu a 13. Tenisová stopa byla plně věnována právě tomuto turnaji. Kromě zhodnocení dosavadních výsledků jsme rozebrali také čtvrtfinálové dvojice, které nás v nejbližších dnech čekají. Rovněž jsme se pokusili předpovědět, jak by mohly vypadat jednotlivá semifinále či finále a v samém závěru jsme zhodnotili působení Čechů a Slováků. Přejeme příjemný poslech.

Roland Garros začíná 🇫🇷 | Tenisová stopa #12

Další díl pořadu Tenisová stopa toho přinesl hodně. V úvodní části jsme si povídali o turnajích minulého týdne. Velice nás překvapila Angie Kerber, která si došla pro titul ve Štrasburku. Zmínili jsme také turnaj v Ženevě, který ovládl Casper Ruud a dal zapomenout na ne příliš oslnivé výsledky z poslední doby. Hlavním tématem však bylo French Open. Bavili jsme se především o českých hračkách a hráčích, kterých je v pavouku znovu nespočet. Poprvé se navíc můžeme těšit na tři české mužské zástupce v hlavní soutěži. Přejeme příjemný poslech.

Djokovičova římská tisícovka 🇮🇹 | Tenisová stopa #11

V jedenácté epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali zejména Masters v Římě. Prostor dostali nejen vítězové mužského a ženského pavouka, ale i ostatní tenisté, kteří nás svými výkony příjemně překvapili. Dále jsme se podělili s našimi odhady před nadcházejícím Rolandem Garrosem a prostor dostal i Jonáš Forejtek. Přejeme příjemný poslech.

Google translate