Daria Kasatkina veřejně přiznala, že má přítelkyni

Zdroj fotky: Getty Images

Světová dvanáctka Daria Kasatkina na sebe letos upozornila hlavně na Roland Garros, kde postoupila do semifinále. Nyní se podělila o zajímavou informaci ze svého soukromí, která možná některé překvapí. V jednom z rozhovorů přiznala, že má přítelkyni.

Coming out během rozhovoru

Ruská tenisová hvězda Daria Kasatkina přiznala, že má přítelkyni. O své orientaci poprvé veřejně promluvila během rozhovoru s ruským blogerem Vityou Kravčenkem. 

V rozhovoru nejdříve mluvili o ruské fotbalové hvězdě Nadye Karpové, která nedávno přiznala, že je lesba. "Vážím si Nadyi Karpové. Měla jsem z ní radost. To ale i ostatní lidi a zvláště dívky, které to potřebovaly vědět. Určitě je to posílilo a podpořilo. Nejen, že si Nadya pomohla tím, že to řekla nahlas a sundala tohle břemeno ze své hrudi, ale pomohla tím i ostatním."

Kravčenko se Dariy zeptal, zda má i ona přítelkyni. To ruská tenistka potvrdila. "Ano, právě teď mám přítelkyni, odpověděla."

V současné době je Kasatkina nejvýše postavenou ruskou hráčkou. Naznačila, že se po odhalení cítila uvolněná a v klidu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Daria Kasatkina? (@kasatkina)

„Žít takto uzavřená je nemožné. Ne dlouhodobě. Je to příliš těžké a zbytečné. Budete na to myslet, dokud se nerozhodnete o tom mluvit. Samozřejmě je na vás, abyste se rozhodli, jak to uděláte a kolik toho řeknete," uvedla Kasatkina. „Žít v míru sám se sebou je jediná věc, na které záleží. Se*te na všechny ostatní," pokračovala.

Nepovedený návrat na kurty 

Kasatkina se mezitím tento týden v Hamburku vrátila do tenisového kolotoče. Poté, co se dostala do čtvrtfinále na trávě v Berlíně a v Bad Homburgu, byla nucena vynechat Wimbledon kvůli zákazu, který byl uvalen na všechny ruské a běloruské hráče.

Po třítýdenní pauze plnila v Hamburku roli druhé nasazené. Návrat jí ale nevyšel podle představ. V prvním kole se utkala s Kateřinou Siniakovou. Ta se momentálně herně trápí, ale v tomto zápase dokázala překvapit. Kasatkinu porazila po setech 6-2, 2-6, 6-4 a postoupila do druhého kola.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full