Američan Brooksby si během zápasu smlsl na hamburgeru

Zdroj fotky: Getty Images

Jenson Brooksby na turnaji v Montrealu překvapil širokou veřejnost svou zápasovou svačinkou. Jeho soupeřem pro utkání druhého kola byl Bautista Agut. No a mladý Američan si během něj smlsl na hamburgeru.

Dalo by se čekat, že se tenista během zápasu potřebuje posílit. Zvolit banán, proteinový nápoj či energetickou tyčinku není nic neobvyklého. Volbou netradičního jídla se však zaskvil Američan Jameson Brooksby, který zvolil jedno z národních jídel. Během utkání si před zraky všech přítomných na tribunách i u televize vytáhl hamburger a znamenitě si jej vychutnával.

Ani toto posílení mu však nepomohlo. Bautista Agut jej přejel ve dvou setech. První sada byla velice vyrovnaná a ke zvratu došlo až v jejím závěru, kdy si 46. hráč světového žebříčku prohrál své podání a prohrál ji 5:7. V té druhé mu favorizovaný Španěl povolil uhrát pouhopouhý gem a padl 1:6.

Po neúspěchu v Montrealu se vrátil zpět do Spojených států, kde odehraje turnaj v Cincinnati. V prvním kole vyzve svého krajana Tommyho Paula, který v kanadské metropoli dokráčel až do čtvrtfinále a pokusí se na tento úspěch navázat.

Brooksby zaznamenal letos největší úspěch v Atlantě, kdy se probojoval až do finále. Nad jeho síly však byl Alex De Minaur. Jednadvacetiletý tenista si tak musí na svůj první titul na okruhu ATP ještě chvíli počkat.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full