Andy Murray vynechá Roland Garros

Britský šampion Andy Murray vynechá French Open a vrátí se na kurty nejspíše až doma v Londýně. Tam by se měl zúčastnit travnatého turnaje v Queen´s Club, který ovládl za svou kariéru již pětkrát.

Andyho stále trápí problémy s kyčlí, které jeho kariéru zbrzdily již několikrát. Přidaly se také problémy s tříslem, kvůli kterým se musel odhlásit z turnaje v Miami. Někdo by si nejspíš řekl, proč Murray pořád hraje, ale tenis je pro něj stále velkou vášní. Přestože nedávno řekl: „Stále chci dál hrát. Jenom mě to už nebaví tolik, jako před pár lety“.

Tráva je pro Andyho tím nejoblíbenějším povrchem. Ještě aby ne, když dokázal dvakrát vyhrát prestižní Wimbledon, který má tolik rád. Navíc hraje před domácími fanoušky, kteří mu dodávají energii. Uvidíme, jak se na letošní Wimbledon připraví a zda bude po fyzické stránce fit. Další otázkou jsou diváci. Zatím se počítá s omezeným počtem a doufáme, že to alespoň tak zůstane, a že se budou moci hráči spolehnout alespoň na malou podporu z publika.

Rozhodně byste také měli v následujících dnech navštívit naši kategorii podcast, kde brzy vyjde další díl na téma ATP/WTA Masters Madrid a Řím.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full