Angelique Kerber přivedla na svět svou první dceru

Zdroj fotky: Getty Images

Bývalá světová jednička minulý rok před US Open oznámila, že je těhotná. Kvůli tomu si musela vzít na pár měsíců od tenisu pauzu. Nyní se dočkala. Se svým partnerem přivítala na svět svou první dceru.

Pauza kvůli těhotenství 

Trojnásobná grandslamová vítězka Angelique Kerber se na kurtech nepředstavila od loňského Wimbledonu. Tam prohrála ve 3. kole s Belgičankou Elise Mertens. Němka následně vynechala všechny turnaje v Americe. Důvod odhalila těsně před US Open. Očekávala narození svého prvního dítěte.

"Vážně jsem chtěla US Open hrát. Usoudila jsem ale, že dva proti jedné by nebylo fér. V příštích měsících si dám pauzu od cestování kolem světa. Je to ale pro ten nejlepší možný důvod. Budete mi všichni chybět," vzkázala na podzim fanouškům skrze sociální sítě.

Přivítejte Lianu

O svém těhotenství pravidelně informovala. Na sociálních sítích často sdílela fotografie. Nyní ale dlouhé čekaní skončilo. Angelique Kerber se stala maminkou. Se svým partnerem Francem Biancem na svět přivítali svou dceru Lianu. Ta se narodila již před třemi dny, tedy 25. února. Pár se ale o radostnou zprávu podělil až dnes.

"Vítej v rodině, Liano. To, že jsi tady s námi, je ten nejkrásnější pocit, jaký jsem kdy zažila," napsala šťastná Angelique Kerber pod fotku na instagramu. My rodičům gratulujeme a přejeme jen to nejlepší.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Angelique Kerber (@angie.kerber)

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full