Ashleigh Bartyová je maminkou!

Zdroj fotky: Getty Images

Bývalá světová jednička a Australanka Ashleigh Bartyová ukončila kariéru v březnu minulého roku. Od té doby už stihla svatbu, napsat dětské knížky a v lednu letošního roku oznámila, že je těhotná. Dnes na svůj instagram zveřejnila fotku svého syna.

Se svým manželem, golfistou, Garrym Kissickem mu dali jméno Hayden. V listopadu 2021 oznámila Ashleigh Bartyová zásnuby se svým dlouholetým přítelem. Svatba proběhla v tichu a klidu v Queenslandu. Měli soukromý obřad jen s blízkými přáteli a rodinou.

"Jsem nadšená, že se znovu seznámím se svou maminkou a tátou a sestrami, neteřemi a synovci. A trávit s nimi kvalitní čas jako člověk. Jak jsem řekla, nová kapitola pro Garyho a pro mě a bude to velká zábava," řekla Bartyová po obřadu.

Teď si navíc bude sedmadvacetiletá Australanka užívat roli matky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Garry Kissick (@gazlfc90)

Trojnásobná grandslamová šampionka svým odchodem do důchodu vyvolala vlnu nechápajících emocí. Vždyť před chvílí vyhrála Australian Open říkali si nejen fanoušci bílého sportu.

"Dosáhla jsem svých snů. Každý má jiné sny a různé způsoby, jak definovat úspěch. Ale já jsem věděla, že jsem do toho dala všechno, co jsem mohla, a měla jsem štěstí, že jsem si splnila svůj největší dětský sen," vysvětlila Ashleigh svoje rozhodnutí.

Nakonec se ukázalo, že pravým důvodem bylo nejspíše založení rodiny, což se nyní potvrdilo.

Přejeme nejen čerstvé mamince, ale i chlapečkovi hlavně zdraví a štěstí!

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full