Bývalá světová jednička oznámila radostnou novinu!

Zdroj fotky: Getty Images

Bývalá tenisová hvězda Maria Sharapova na svém instagramovém profilu v den svých 35. narozenin zveřejnila radostnou zprávu. Se svým přítelem čekají prvního potomka.

Maria Sharapova je ženou s mnoha tvářemi – tenistka, podnikatelka, modelka a nyní si premiérově vyzkouší i roli maminky. Pětinásobná grandslamová šampionka tuto novinku oznámila na svém Instagramu. K fotce z pláže, na které je v plávkách a jde ji tak krásně vidět rostoucí bříško, připsala: „Jíst za dva byla vždycky moje specialita!“. Prvního potomka očekává s o sedm let starším podnikatelem a spoluzakladatelem online aukčního domu Paddle8 Alexandrem Gilkesem. Poprvé se společně na veřejnosti ukázali v roce 2018. V prosinci 2020 pak pár potvrdil zasnoubení.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maria Sharapova (@mariasharapova)


Sharapova už jednou zasnoubená byla, a to se srbským basketbalistou Sašou Vujačičem. Mezi její bývalé partnery patřili také tenista Grigor Dimitrov nebo frontman skupiny Maroon 5 Adam Levine.

Ruská hvězda strávila na pozici světové jedničky 21 týdnů, vyhrála třicet šest turnajů a je stříbrnou olympijskou vítězkou. Kariéru ukončila ve svých 32 letech na začátku roku 2020.  Po konci tenisové kariéry ale rozhodně nezahálí. Nyní se věnuje podnikání – má vlastní značku sladkostí nazvanou Sugarpova. Úspěšná byla také se svou autobiografickou knihou „Nezastavitelná“, ve které mimo jiné otevřeně popisuje, jak prožívala v roce 2016 pozitivní nález na doping.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maria Sharapova (@mariasharapova)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maria Sharapova (@mariasharapova)

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full