Česká tenisová hvězda se tajně vdala!

Zdroj fotky: Nikola Bílková

Tenistka Kristýna Plíšková se na sociální síti pochlubila další novinkou! Se slovenským fotbalistou Dávidem Hanckem jsou oficiálně manželé.

Reklama na štěstí v podání tenistky Kristýny Plíškové a fotbalisty Dávida Hancka. I tak by se dal nazvat tento vztah ze sportovního prostředí...

Na začátku července loňského roku požádal obránce pražské Sparty českou tenistku o ruku. V prosinci pár oznámil, že čekají prvního společného potomka. A nyní, po téměř dvou letech jejich vztahu, jsou oficiálně svoji.


Ze svatebních fotek, které pár zveřejnil, lze vyčíst, že se nejednalo o pompézní veselku, nýbrž o skromnou událost s pouhou přítomností svědků. Kristýně sňatek odsvědčila její dvojče Karolína Plíšková. Hanckovi svědčil kolega z týmu - Ladislav Krejčí mladší. Čerstvě vdaná Plíšková okomentovala svůj zamilovaný příspěvek slovy: „Dokud nás smrt nerozdělí.“

Úspěšnější z tenisových dvojčat, Karolína, si do sestry neváhala rýpnout: „A jsi v háji,“ napsala pod svatební fotku. „Jako ty,“ oplatila sestře její poznámku. Karolína totiž tvoří manželský pár s moderátorem Michalem Hrdličkou už od roku 2018. I oni měli svou svatbu v utajení.


Kristýna Plíšková je Hanckovi velkou oporou. Kvůli těhotenství přerušila svou tenisovou kariéru, ale naplno podporuje fotbalistu v té jeho, a nenechá si ujít žádný zápas pražské Sparty. Nyní pár už netrpělivě vyhlíží příchod prvního potomka.

I my novomanželům k sňatku gratulujeme!

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full