Chci dojít co nejdále, říka Paulson

Antukové futures v Jablonci nad Nisou dnes pokračuje čtvrtfinálovými souboji. Ve hře jsou stále čtyři čeští zástupci a s jistotou můžeme říci, že jeden bude i v semifinále, jelikož jedno čtvrtfinále nám nabídne ryze český souboj.

Paulson hraje ve skvělé formě

Futures v Jablonci nad Nisou se skvělé daří 19leté české naději Andrew Paulsonovi. „Turnaj pro mě ještě neskončil, takže ho zatím nehodnotím. Vyhrál jsem spoustu zápasů a hrál dobře. Chci na to navázat a dojít co nejdále“.

Andrew úspěšně prošel tříkolovou kvalifikací a v prvním kole hlavní části změřil síly se svým kamarádem Jonášem Forejtkem. „Zápas s Jonášem byl náročný. Vyrůstali jsme spolu na tenisových kurtech. Na začátku jsme dělal chyby, ale postupně jsem se v zápase rozehrával, zlepšoval a dokázal to dohrát do konce“.

V druhém kole na něj čekal Titouan Droguet a Andrew zvítězil 2:0 na sety. Dnes ho ve čtvrtfinále čeká zatím největší zkouška v podobě Evana Furnesse z Francie, který má za sebou již několik povedených challengerových klání a je tedy tím zkušenějším. „Zítřejší zápas bude náročný jako moje předchozí zápasy. Určím na zítra taktiku a budu se snažit ji co nejvíce dodržovat“.

Ryze český souboj

Jiří Lehečka, největší favorit futures turnaje v Jablonci nad Nisou, změří síly s Patrikem Riklem. Je tedy jistota alespoň jednoho českého zástupce v semifinále.

Vitaliy Sachko z Ukrajiny změří síly s Jackem Draperem, který zde hraje skvěle a dokázal porazit dva favority. Poslední duel obstará Jan Šátral a soupeřem mu bude skvělý antukář Franco Agamenone z Itálie.

Sledujete turnaj v Jablonci nad Nisou? Dejte nám vědět do komentářů.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full