Danielle Collins oznámila, že po letošní sezoně končí

Zdroj fotky: Getty Images

Americká tenistka Danielle Collins po prohře se světovou jedničkou na Australian Open oznámila, že je to pro ni letos poslední sezona na okruhu WTA.

Finalistka AO z roku 2022 Danielle Collins začala svou australskou pouť výhrou 2:1 nad vracející se maminkou Angelique Kerber. Ve druhém kole se Collins postavila proti Ize Swiatek, aktuálně světové jedničce, která je čtyřnásobnou grandslamovou šampionkou.

První set vyhrála Polka Swiatek poměrem 6:4. V dalším dostala Collins třikrát příležitost získat soupeřčino podání, a i když sama věnovala dvě, tak druhou sadu uhrála 6:3. Poslední set nabídl Collins vedení 4:2 a za 40-0 mohla ukončit a získat i sedmý game. Jenže zkušená tenistka jako je Swiatek si s touto situací poradila a sedmou hru vybojovala. Následně už Polka Danielle k ničemu nepustila, a tak po skoro třech hodinách a výsledku 6:4, 3:6, 6:4 změří dále síly s devatenáctiletou Lindou Noskovou.

Po prohře předstoupila třicetiletá Danielle Collins před novináře: "Tohle bude moje poslední soutěžní sezóna," řekla brzy poté. "Nevím přesně kdy, ale moc se na to těším."

Zdroj článku: tennis.com
Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full