Daniil Medveděv s manželkou přivítali na svět dceru

Zdroj fotky: Getty Images

Tenisový svět se dnes rozrostl o dalšího tenisového tatínka. Tím se stal vítěz loňského US Open Daniil Medveděv. Jemu a jeho manželce se narodila dcera. Přidal se tak na seznam tenistů, kteří se stali rodiči v říjnu.

Utajené těhotenství 

Daniil Medveděv v poslední době o sobě nedával vědět. Poslední událostí, kterou se více zviditelnil, byla kontroverzní skreč v semifinále v Astaně. Tam proti Djokovičovi vyhrál první set poměrem 6-4. Druhé dějství těsně ztratil v tiebreaku. Po prohře v této sadě se ale diváci rozuzlení zápasu nedočkali. Medveděv hned po posledním míči zápas za podivných okolností skrečoval.

Dnes se s fanoušky podělil o velmi zajímavou zprávu. Přidává se k Elině a Gaelovi, když oznámil narození dcery. Narodila včera ve francouzském Nice. Daniil Medveděv s manželkou Dariou si ale na rozdíl od manželů Monfilsových tuto novinku nechali pro sebe. To se jim podařilo a vše oznámili až dnes.

"Vítej na světě, moje malá holčičko," napsal pod příspěvek na sociální sítě aktuálně čtvrtý hráč světa. Jméno své novorozené dcery zatím Daniil nezveřejnil. Její narození nijak více nekomentoval. My rodičům gratulujeme a přejeme jen to nejlepší. Také se těšíme na Medveděvův návrat na kurty.

Říjnové tenisové děti 

Tento rok se v říjnu rozrostl tenisový svět o několik nových rodičů. Kromě Medveděva a Svitoliny s Monfilsem přivítal před několika dny na svět syna i Rafael Nadal. V minulosti v říjnu na svět přivítal dceru i Novak Djokovič.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full