Juan Martín Del Potro se ukáže na exhibiční akci v Číně

Zdroj fotky: Getty Images

Bývalá světová trojka a vítěz jediného grandslamu US Open v roce 2009 Juan Martín Del Potro se představí na exhibiční akci v čínském Chang-čou ke konci června.

Čtyřiatřicetiletý Del Potro musel ukončit kariéru před více než rokem kvůli opakujícím se problémům se zápěstím a kolenem. V únoru loňského roku na turnaji v Buenos Aires proběhl emotivní odchod do důchodu. O rok a dva měsíce později oznámil, že by chtěl odehrát jeden oficiální zápas na posledním grandslamu sezony.

"Nevím, jestli budu na 100 procent, nebo ne, ale pokud má být můj poslední tenisový zápas v tomto roce, chci, aby to bylo na US Open," řekl Argentinec.

Před pár dny Del Potro veřejně sdělil, že se účastní exhibiční akce Masters na konci června. Exhibiční akce bude neoficiálním návratem tenisového dění do Číny po čtyřleté odmlce. Pauza nastala kvůli covidu a obavám o bezpečnost Pcheng Šuaj.

"Těším se na setkání se všemi svými fanoušky v Číně a uděláme z této akce neuvěřitelný zážitek pro všechny. Uvidíme se brzy!" řekl tenista ve videoprohlášení.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full