Elina Svitolina a Gael Monfils se stanou rodiči 

Zdroj fotky: Getty Images

Hvězdný tenisový pár Elina Svitolina a Gael Monfils zažívají odlišnou sezónu 2022. Zatímco ukrajinská jednička nemá kvůli válce v rodné zemi jednoduché období, Gaelovi se po tenisové stránce poměrně daří. Nyní však oznámili radostnou novinu –⁠ očekávají narození prvního potomka.

Jeden se trápí, druhému se daří

Takto by se jednoduše dal popsat rok Eliny a Gaela. Oba letošní sezónu odstartovali v Austrálii. Svitolina ale na obou turnajích v Adelaide prohrála hned v prvním kole. Na Australian Open potom nepřešla přes třetí kolo.

Nejlepšího výsledku se dočkala v Monterrey, kde postoupila do čtvrtfinále. V ten samý týden ale začala válka na Ukrajině. Pro Elinu je tato situace velmi těžká. Právě kvůli válce a zranění se od března na kurtech neukázala. Odhlásila se i z Roland Garros.

Naopak její manžel Gael Monfils v Austrálii prožil velmi povedený vstup do sezóny. Získal titul v Adelaide po výhře nad Khachanovem a na Australian Open prošel do čtvrtfinále, ve kterém těsně prohrál s Berrettinim. Od té doby na sebe upozornil hlavně v Indian Wells, kde si připsal výhru nad Daniilem Medvedevem.

Hvězdné hráče čekají nové role

Původně se předpokládalo, že se Svitolina z Roland Garros odhlásila kvůli přetrvávajícímu zranění. To ale hlavním důvodem nebylo. Se svým manželem dnes oznámila, že očekávají narození svého prvního dítěte. Oba se tak na podzim představí v úplně nových rolích.

"Se srdcem plným lásky a štěstí vám oznamujeme, že v říjnu očekáváme narození holčičky," napsali šťastní manželé pod příspěvek na sociálních sítí.

Vztah Elina a Gael přiznali v roce 2019. Za tu dobu prožili krizi, po které ale oznámili zasnoubení. Svatbu měli před necelým rokem, a to 16. července 2021. Hned po ní následovala olympiáda, kde Svitolina dokázala vybojovat bronzovou medaili. Na další tenisové úspěchy si ale bude muset chvíli počkat.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full