Je veselo! Jiří Veselý se raduje z dalšího potomka

Zdroj fotky: Getty Images

Jiří Veselý je potřetí otcem! Jeho nový přírůstek do rodiny je holčička Sára, která se narodila v úterý 28. března. Doma na ni čekají dva sourozenci, bratr Patrik a sestra Sofie.

Momentálně si Veselý užívá rodinné chvíle, jelikož má potíže s úponem zadního stehenního svalu. Ty ho trápí už od srpna minulého roku. Naposledy si zahrál na US Open, když vypadl hned v prvním kole. Čekal na něj Brit Daniel Evans, ten ho porazil poměrem 6:4, 6:1 a 6:1.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jiri Vesely (@veselyjiri)

V nominaci na Davis Cup Jiří Veselý chybí kvůli svému zranění. V říjnu minulého roku napsal na svůj Instagram: "Milí fanoušci, kamarádi, dlouho jsem o sobě nedal vědět. Chtěl bych se s Vámi podělit o mém aktuálním zdravotním stavu. Upřímně jsem stále doufal, že se mé zranění vyléčí. Bohužel jsem musel letošní sezonu ukončit a dát svému tělu potřebný čas dát se zdravotně dohromady. Od dubna bojuji s natrženým úponem hamstringu, který jsem si obnovil v červenci v Newportu a ačkoliv dělám všechno možné, po větší zátěži mám stále bolesti a nehojí se to podle plánu. Udělám vše, abych byl připravený na novou sezonu. Děkuji vám všem za podporu!"

O měsíc později se v rozhovoru pro pribram.cz na otázku, kdy předpokládá že bude schopný naskočit do zápasů vyjádřil takto: "Myslím si, že tak v březnu či dubnu příštího roku. Do konce ledna bych měl podstoupit další léčbu. Ta pauza je obrovsky dlouhá, ale zdraví je teď přednější. Je důležité, abych se vyléčil a mohl potom ještě několik let pokračovat."

Je tedy otázkou, jak na tom aktuálně jeho zdraví je. V žebříčku ATP se teď pohybuje na 386. místě.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full