Jelena Ostapenková se plácla přes kapsu, na kolik ji vyšlo švihnutí lahví?

Zdroj fotky: Getty Images

Londýnský grandslam se pomalu ale jistě blíží do finiše. Během turnaje se rozdala spousta pokut, další finanční postih bude platit lotyšská tenistka, která neunesla prohru ve čtvrtém kole.

Ve čtvrtém kole se Ostapenková střetla s německou veteránkou Tatjanou Mariovou. Zápas se protáhl na dvě hodiny a deset minut, nakonec jej ovládla německé tenistka. A to přitom měla Lotyška dva mečboly, které však promarnila.

Někdejší šampionka z Roland Garros se po zápase neudržela. Své emoce častokrát tenisté spíš přenesou do útrob stadionu. Pětadvacetiletá hráčka to však tentokrát nezvládla.

Zabalila si věci a než odešla do šaten, tak sebrala z trávy láhev s vodou a vší silou jí mrštila do žide, na které v průběhu zápasu seděla. Židlička se převrhla a zůstala ležet, zatímco Lotyška za pískotu místních diváků opouštěla kurt.

Letošní Wimbledon rozdává pokuty jako na běžícím páse, dvakrát bude platit například Nick Kyrgios. Trestu se nevyhne ani Stefanos Tsitsipas. Nyní se přidává Ostapenková, která odvede do kasy travnatého grandslamu 8 400 liber, což je téměř čtvrt milionu korun.

Její přemožitelka ze čtvrtého kola se senzačně dostala do semifinále, ve kterém se utká s kamarádkou Ons Džabúrovou.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full