Jiří Veselý ztratil nadějné vedení a prohrál

Včerejší den na turnaji v Parmě bohužel nepřál Jiřímu Veselému, který po velké třísetové bitvě vypadl v osmifinále na raketě Tommyho Paula z Ameriky.

Smolný zápas pro Veselého

Jiří Veselý šel do zápasu v pozici poměrně velkého outsidera a na průběhu zápasu to nebylo vůbec znát. První set Jirka zvládl skvěle, když neztratil v prvním setu ani jedno podání a set vyhrál v tiebreaku 7:3. Druhý set pro Jirku začal výborně, když dokázal prolomit hned první Paulovo podání, v dalším gamu odvrátil jeden breakball a vedl tak již 3:0. V dalším gamu měl hned 3 breakbally, které bohužel nevyužil a tím si, troufnu si říct, prohrál zápas. Paul snížil na 3:1 a dalším gamem vzal Veselému servis a druhý set dokázal dovést do vítězného konce v tiebreaku poměrem 7:5. Třetí set byl bohužel v režii Paula, který tak vyhrál 6:3 a mohl se radovat z postupu do dalšího kola.

Gomboš porazil favorita

Norbert Gomboš ze Slovenska hraje také na turnaji v italské Parmě a na rozdíl od Veselého zvládl osmifinálové klání na výbornou. V roli outsidera zvládl boj se skvělým antukářem Albertem Ramosem-Vinolasem a raduje se tak z postupu do čtvrtfinále, kde bude jeho soupeřem Marco Cecchinato.

Kovalík do posledního kola kvalifikace na Roland Garros

Jozef Kovalík předvádí v Paříži skvělé výkony a výsledkem toho je postup do závěrečného kola kvalifikace na French Open. Včera (26. 5. 2021) si poradil po bitvě s Ernesto Escobedem z Ameriky a prokázal tak veliké kvality. Ve finále kvalifikace se utká s Rusem Romanem Safiullinem.

Rozhodně nás sledujte na sociálních sítích, jak na Facebooku, tak na instagramu, kde přidáváme každý den několik novinek z tenisového světa.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full