Konec jedné éry, Krejčíková se představí v nové značce

Zdroj fotky: Fila

Barbora Krejčíková byla známá tím, že v posledních měsících oblékala téměř totožné herní outfity. Ty jí poskytovala značka Head, která jí dodává i tenisové rakety. Nyní vítězka French Open oznámila nově navázanou spolupráci. Již v Paříži bude vystupovat v oblečení značky Fila.

Fila se opět přiblížila vrcholu žebříčku

Značka oblečení Fila sponzorovala po dlouhou dobu bývalou světovou jedničku Ashleigh Barty. Společně s ní se držela na prvním místě žebříčku. Po ukončení její kariéry Fila podepsala smlouvu s jinou vysoce postavenou tenistkou. Tou hráčkou se stala světová dvojka Barbora Krejčíková.

"Je pro mě čest vstoupit na kurt a reprezentovat značku s takto bohatou historií. Jsem File vděčná za podporu a možnost se přidat do této vybrané společnosti sportovců, kteří tuto značku oblékali," okomentovala Krejčíková nově navázanou spolupráci.

"Barbora udělala neskutečné kroky k vylepšení své hry v posledních několika sezónách. Její posun mezi TOP 5 nejlepších hráček světa v singlu i deblu byl úchvatný a inspirující. Pracovala velmi tvrdě, aby se udržela mezi největšími hvězdami na okruhu WTA. Jsme velmi šťastní, že můžeme Barboru přivítat v naší Fila rodině. Pokračujeme v našem odkazu a podporujeme šampiony na kurtu i mimo něj," řekl celosvětový předseda značky Gene Yoon.

Z TOP 10 má tato značka oblečení podepsanou smlouvu s ještě jednou další hráčkou. Fila je dlouholetým sponzorem světové osmičky Karolíny Plíškové. Původem italská značka tak spolupracuje s dvěma nejvýše postavenými českými tenistkami.

Spolupráci s Filou Krejčíkové umožnilo uzavření spolupráce se společností Octagon. Firma pomáhá sportovcům v rozvoji managementu a marketingu. Světová dvojka doufá v rozvoj své značky.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Octagon (@octagon)

Jak bude vypadat nová  kolekce pro Roland Garros? 

Hráči oblékající Filu začnou oblékat jarní kolekci s názvem Center Court. Krejčíková bude vybírat z různých kousků, které pokrývají pestrou škálu kolekce, včetně růžové a modré. Kolekce také obsahuje "galaxy print" s černou a bílou, který oblékne například Plíšková. 

Tenisté John Isner, Reilly Opelka, Diego Schwartzman či Mackenzie McDonald obléknou šortky, trička s krátkým rukávem nebo polokošile s dlouhým rukávem v galaxy printu, v barvě růžové a modré.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full