Kristýna Plíšková oznámila radostnou novinu!

Zdroj fotky: instagram Kristýny Plíškové

Kristýna Plíšková po zásnubách s Dávidem Hanckem přišla s další radostnou zprávou. A to, že vymění tenisovou raketu za kočárek! Společně se slovenským fotbalistou oznámila, že čekají miminko.

Kristýna Plíšková zveřejnila, že je v požehnaném stavu prostřednictvím svého Instagramu. K okouzlující společné černobíle fotografii připsala: „Poslední Vánoce ve dvou, love you.“ Totožně oznámil novinu i fotbalista Hancko svým fanouškům.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova)

Devětadvacetiletá tenistka randí s obráncem pražské Sparty Dávidem Hanckem od března roku 2020. Svůj vztah posunuli ještě dále, a to když Hancko požádal rodačku z Loun o ruku. Zasnoubení oznámil pár 2. července. To znamená, že pokud pár dodrží známé rčení „do roka a do dne“, mohli bychom se brzo dočkat i veselky.
O pět let mladší Slovák měl před tenistkou osmiměsíční vztah se slovenskou Miss Universe 2019 Laurou Longauerovou. Plíšková před Hanckem randila s hokejistou Davidem Volkem.

Kristýna vstoupila na profesionální okruh v roce 2009. Nejvýše byla v žebříčku WTA na 35. příčce a je držitelkou jednoho singlového titulu a pěti deblových.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova)

K těhotenství už stihli v komentářích sportovnímu páru pogratulovat například tenistky Naomi Broady, Karolína Muchová, Tereza Martincová i dvojče Kristýny, budoucí teta – Karolína Plíšková. Z Hanckovi strany reprezentační kolegové – Róbert Boženík a Lukáš Haraslín nebo sparťanský kolega Ladislav Krejčí ml.

I my páru moc gratulujeme!

Tiebreak karta, Tiebreak, Tenisová karta
 
Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full