Kristýna Plíšková zpět na kurtech, v Dubaji si zatrénovala po boku své sestry

Zdroj fotky: Jimmie48

Kristýna Plíšková se momentálně věnuje péči o svého syna Adama a od tenisu si dala na chvíli pauzu. Nyní se ale objevila v Dubaji, kde se tento týden hraje první letošní turnaj kategorie WTA 1000.

Příprava sestry na turnaj 

Kristýna Plíšková se poprvé od porodu objevila v dějišti turnaje WTA. Do Dubaje odcestovala i se svým synem Adamem. Kvůli návratu na kurty to ale zatím nebylo. Kristýna přijela za svým dvojčetem Karolínou. Ta po rychlém vyřazení v Kataru vyhlíží dobrý výsledek. Na sociálních sítích jsme mohli vidět fotografie, kde si užívají společně strávený čas v arabské metropoli.

Dnes se na internetu objevily videa a fotografie ze společného tréninku. Na ten upozornil manžel Karolíny a manažer obou sester Michal Hrdlička, který zároveň potvrdil, že comeback se zatím nekoná.

Aktuální devatenáctá hráčka žebříčku, Karolína Plíšková, vstoupí do turnaje v Dubaji zítra zhruba o půl jedenácté. Pro české fanoušky to bude zajímavé první kolo, jelikož se utká s Markétou Vondroušovou. Trénink se sestrou by ji tak mohl lépe připravit na zápas. Kristýna je totiž stejně jako Vondroušová levačka.

Napodobí Karolína úspěšný start Češek v Dubaji?

Dnes do prvního kola vstoupily celkem čtyři Češky. A start to byl velmi povedený. Všechny hráčky vyhrály své úvodní zápasy a dokonce ani jedna z nich neztratila set. Druhé kolo si zahraje Kvitová, Krejčíková, Bouzková i Linda Fruhvirtová, která vyřadila Danielle Collins. Ve čtyřhře se z výhry radovala Markéta Vondroušová, s Annou Kalinskayou vyřadila pátý nasazený pár Melichar/Perez po setech 3-6, 6-3, 16-14.

Zítra mohou české barvy ve druhém kole doplnit hned tři Češky. Karolína Muchová se utká s Bernardou Perou. Následovat bude již zmíněné derby mezi Plíškovou a Vondroušovou. Připravila Kristýna svou sestru na souboj s Markétou dobře?

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full