Markéta Vondroušová se vdala na romantickém zámku

Zdroj fotky: Václav Dobeš

Markéta Vondroušová od Billie Jean King Cupu bojuje se zraněním ruky. Sádry se už ale zbavila a pomalu se vrací k tréninku. Volnější program navíc medailistka z Tokia využila k uspořádání svatby se svým dlouholetým přítelem Štěpánem Šimkem.

Svatba jako z pohádky

Češka neprožívá po tenisové stránce dobrý rok. Jejím nejlepším výsledkem bylo semifinále na turnaji v Dubaji. Do toho ale nakonec nenastoupila. Během Billie Jean King Cupu proti Velké Británii získala pro tým celkem tří body. Už tam ale mluvila o tom, že cítí lehkou bolest v ruce. Kvůli zranění musela Vondroušová nakonec na operaci a vynechat Roland Garros i Wimbledon.

Nyní je na tom Markéta po zdravotní stránce o něco lépe. Na ruce už nemá sádru a pomalu zkouší i trénovat. Volnější program využila i k uspořádání svatby. Se svým snoubencem Štěpánem Šimkem si řekli své "ano" na zahradě zámečku Chateau Mcely. Svatba proběhla 16. 7. 2022.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Marketa (@marketavondrousova)

Olympijská medailistka tuto radostnou zprávu oznámila na svých sociálních sítích. Pod sérii fotografií ze svatby napsala "Šimkovi #16072022." O tom, zda si ponechá dívčí jméno, nebo bude vystupovat a hrát pod příjmením svého manžela zatím není jasné. Na fotografiích je vidět, že na svatbě bylo velmi veselo. Za svědka šla Markétě její velká kamarádka a tenistka Miriam Kolodziejová. 

Jak se manželé poznali?

Se svým, nyní už, manželem Štěpánem Šimkem začala Vondroušová randit už v patnácti letech. Oba spojovala láska k tenisu. Sám Štěpán se tomuto sportu věnoval. Jeho kariéru ale zhatily zdravotní problémy a on se tak svého snu musel vzdát. Nyní podporuje svou manželku. S Markétou objíždí spoustu turnajů a snaží se ji podporovat jak nejvíce to jde.

Vondroušová a Šimek se zasnoubili minulý rok v srpnu. Tehdy se Vondroušová vrátila z letních olympijských her v Tokiu. Tam velmi překvapivě získala stříbrnou medaili. Další překvapení ji čekalo po příletu domů, kde ji Štěpán požádal o ruku. Markéta samozřejmě řekla "ano" a později se s touto zprávou pochlubila na sociálních sítích.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Marketa (@marketavondrousova)

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full