Na Wimbledonu došlo ke zneužití příspěvku na stravu. Kdo si nacpal kapsy?

Zdroj fotky: Getty Images

Pod drobnohledem je nyní chování všech zúčastněných letošního Wimbledonu. V zákulisí londýnského grandslamu se stala další kuriozita. Trenér zneužil příspěvku na stravování a naplnil si kapsy. Co konkrétně se stalo?

Všichni hráči dostávají od organizátorů turnaje 90 liber (necelých 2 600 korun) na den na stravování, trenéři dostávají polovinu. Tyto peníze mohou využít na koupi jídla a nápojů v All England Clubu. Zakoupit si mohou všechno jídlo a pití, kromě alkoholu. Když se částka na den nevyčerpá, tak jednoduše propadne a další den se začíná nanovo.

Peněz ale bylo líto jednomu z trenérů, který si raději nacpal kapsy. Neznámý kouč si za zbytek sumy koupil 27 lahví probiotického jogurtového nápoje.

„Každý hráč a trenér dostane každý den přidělenou částku, takže všichni chtějí logicky vyčerpat celou částku, aby jim neprošly peníze,“ objasnil jeden z organizátorů turnaje. „Ale poté, co jeden trenér zašel příliš daleko, zástupci All England Clubu zasáhli a všechny požádali, aby byli rozumní.“

Zároveň se zjistilo, že mnoho hráčů při odchodu z turnaje vybílí ledničku a teprve pak odjedou. Proto byly hráčům rozeslány e-maily, ve kterých jim bylo připomenuto, aby byli uvážliví.

Hráči se svými týmy mají v areálu k dispozici šest míst, kde se dá najíst. Z toho dvě kavárny, dva sendvičové bary a restaurace.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full