Nadal byl u toho, když si Real dokráčel pro 14. titul v Lize mistrů

Zdroj fotky: Getty Images

Jak již je několik let známo, tak Rafael Nadal je velkým příznivcem fotbalu. Španělský fenomén byl přítomen na Stade de France, kde podporoval svůj milovaný Real Madrid.

V Paříži se v sobotu večer odehrávala veliká událost. Kromě probíhajícího Roland Garros se do hlavního města Francie sjely tisíce fotbalových fanoušků. Finále Ligy mistrů je prestižní záležitost, proto neunikla ani výborným tenistům. Kromě Nadala se zašel na Real podívat i Carlos Alcaraz.


To, že finále nejslavnější evropské fotbalové soutěže táhne, věděl i mladičký Holger Rune, který na Twitteru zval fanoušky na svůj zápas. „Paříž, dnes. Zápas nejdříve ve 20:45 na kurtu Philippa Chatriera. Nebo chcete-li, finále Ligy mistrů,“ vzkázal fanouškům.

Nadal si vybral právě fotbalovou událost. Španěl je již od malička zarytým fanouškem Realu Madrid. „Jak každý ví, tak Barca a Real je jednou z největších rivalit ve fotbalové historii. Proč jsem fanoušek Realu? To je jednoduché, i když můj strýc hrál chvíli za Barcelonu, tak můj táta je fanouškem Bílého baletu. Zde vidíte, jak velký vliv na mě jako na člověka má,“ promluvil legendární Španěl.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vamos Rafa (@teamnadal)


Ve své autobiografii Nadal poodhalil, že ať je kdykoliv, tak se snaží Real sledovat. „Dokonce kvůli Realu stavím i svůj denní tréninkový program, pokud je to potřeba. Jsem opravdu fanatik,“ popisuje v knize.


Majitel jednadvaceti grandslamových titulů nechyběl na důležitém zápase svého Realu ani nyní. A sledoval Bílý balet, jak si v Paříži kráčí pro čtrnáctý titul v Lize mistrů. Opravdu celé utkání prožíval a mnohokrát se dostal i na televizní obrazovky. Stane se Paříž osudnou v neděli 5. 6. i pro Nadala? Na francouzském grandslamu si může připsat již čtrnáctý triumf.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full