Novinky u Simony Halepové: Rozvod a plastika

Zdroj fotky: Getty Images

Simona Halepová byla před US Open ve výborné formě, byla jednou z užších kandidátek na americký grandslam. Problémy v soukromém životě i zdravotní komplikace jí ale nedovolily udělat na největší akci konce sezony super výsledek. Naopak na posledním majoru sezony vypadla hned v prvním kole.

Rumunskou tenistku delší dobu sužovaly potíže s dýcháním. Nyní se rozhodla k radikálnímu řešení svých problémů a šla na operační sál. „Nějakou dobu jsem měla problémy s nosem a během léta se to zhoršilo, pocítila jsem to hlavně ve Washingtonu. Můj problém ztěžoval dýchání, a ještě horší to bylo během nocí, kdy jsem měla hodně ucpaný nos,“ svěřila se Simona Halepová na sociálních sítích.

Pro někdejší světovou jedničku nešlo o první plastickou operaci. Na začátku tenisové kariéry měla problémy s velkým poprsím, které si nechala zmenšit. Nejspíše jí však tento zákrok dost pomohl, jelikož v následujících letech ovládla mnoho turnajů. Třicetiletá tenistka slavila zisk trofeje ve 24 případech, a to včetně French Open či Wimbledonu.

Halepová však neřeší pouze zdravotní trable. Její manžel potvrdil spekulace o rozvodu. „Spolu se Simonou jsme se rozhodli, že půjdeme od sebe. Přestaňte do toho rýpat, toto je mé poslední veřejné vystoupení,“ prohlásil makedonský podnikatel Toni Iuruc.

Své vyjádření čerstvě připojila i rumunská jednička: „Toni a já jsme se po vzájemné dohodě rozhodli jít každý svou cestou. Chtěla bych, aby tisk respektoval naše soukromí a přistupoval k tomuto tématu slušně a diskrétně.“

Nyní čeká Halepovou několikatýdenní rekonvalescence, poté může pomalu začít s fyzickou aktivitou. „Brzy se uvidíme na kurtu,“ vzkázala na svém instagramu.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full