Respekt šel stranou, Moutet a Andreev se do sebe po zápase pustili u sítě

Zdroj fotky: Getty Images

Tento týden se hraje challengerový turnaj v Orleans. Diváci dnes měli šanci vidět netypickou scénu. Nasazená jednička Moutet a jeho soupeř Andreev se po zápase málem poprali.

Dramatický zápas ve prospěch Bulhara 

V zápase druhého kola na challengeru v Orleans se včera utkal první nasazený Corentin Moutet a Adrian Andreev. Francouzský favorit mířil za postupem. První sadu vyhrál jednoznačně poměrem 6-2. Bulhar se ale zlepšil a začal hrát vyrovnaný tenis. Druhá sada dospěla do tiebreaku, který opanoval Andreev. Adrian následně zvládl i těžký třetí set. Vyhrál 2-6, 7-6, 7-6 a postoupil do čtvrtfinále.

Agresivní hráče musel rozdělit rozhodčí

Po zápase jsme ale neviděli poklidné potřesení rukou, jak bývá zvykem. Na videu, které se rychle rozšířilo na sociálních sítích, jde vidět, jak Bulhar vráží do soupeře. Následně došlo k fyzickému střetu mezi hráči. Musel zasáhnout i umpirový rozhodčí, který od sebe hráče rozdělil. Vše se obešlo bez vážných následků.

Nyní zatím nevíme, co přesně se mezi hráči stalo. Známe pouze verzi od Corentina Mouteta, který se k celé situaci vyjádřil na svém instagramovém účtu.

"Nechci se omlouvat za to, co se stalo na konci zápasu. Když si soupeř dovolí říct 'jdi do prdele' a dívá se přitom na vás, musí pochopit, že to nenechám jen tak a budu to s ním řešit. Vyhrožoval mi a říkal, ať na něj počkám u východu z kurtu. To jsem také udělal. Hledal jsem jej asi deset minut. Poté jsem ho viděl na opačné straně schovaného za šesti muži z ochranky," napsal Francouz.

Soupeři také vzkázal, že by rád v konverzaci pokračoval. "Slyšel jsem tvé výhružky. Až vyjdeš z pokoje, ve kterém tě schovali, budu rád, když je splníš. Nedočkavě na tebe čekám. Můžeme si v klidu promluvit." Moutet na konci celého vyjádření poděkoval organizátorům turnaje za udělení divoké karty. 

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full