Roger Federer opět v akci, zahraje si v Japonsku

Zdroj fotky: Getty Images

Legendární Roger Federer nedávno ukončil kariéru na Laver Cupu v Londýně. Už nyní se ale můžeme těšit, že jej uvidíme zpátky v akci. V listopadu odehraje exhibiční utkání v Tokiu. Tuto akci pořádá jeho dlouholetý sponzor Uniqlo.

Za měsíc opět v akci

Před několika týdny pověsil Roger Federer raketu na hřebík. Brzy ji ale bude muset sundat a připravit se na další utkání. Po ukončení kariéry Švýcar slíbil, že tenisu bude neustále nablízku a jeho fanoušci dostanou šanci se s ním potkat. Tento slib zatím drží. Jeho příznivci se na něj mohou těšit velmi brzy.

Roger Federer bude 19. října součástí akce "Uniqlo Life Wear Day." Oznámila to japonská značka a dlouholetý sponzor Rogera Uniqlo. Tato akce se uskuteční 19. listopadu v Tokiu. Konkrétně v Ariake Coliseu. Tam se v říjnu koná turnaj ATP 500.

"Uniqlo Life Wear Day 2022 s Rogerem Federerem je událost, která spojuje generace. Bude se konat v Ariake Coliseu na oslavu úspěchů našeho globálního ambasadora. Ten letos v září ukončil svou tenisovou kariéru," znělo v oficiální zprávě.

"Prostřednictvím této akce bude Uniqlo propagovat iniciativy, které inspirují další generaci, přispějí k udržitelnému rozvoji společnosti a budou živit sny dětí, které povedou budoucnost a dosáhnou lepší společnosti.“

Kdo Rogera na akci v Japonsku doplní? 

Celodenní program bude zahrnovat konferenci s Federerem. Přítomná bude i světová dvojka mezi vozíčkáři Shingo Kuniedou. Japonec je majitelem dvaceti osmi grandslamových titulů. Oba hráči si pak zahrají společně s dětmi tenis. Následovat bude vzájemný zápas Rogera proti Shingovi.

Japonští fanoušci budou moci švýcarského tenistu potkat poprvé od roku 2019. Tehdy se v hlavním městě zúčastnil stejné události. V roce 2006 zde také vyhrál místní turnaj ATP.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full