Šarapovová sdílela radostnou novinu! Bývalá tenistka přivedla na svět prvního potomka

Zdroj fotky: Getty Images

Někdejší světová jednička Maria Šarapovová se s tenisovou kariérou rozloučila na začátku roku 2020. Nyní se na sociálních sítích pochlubila radostnou zprávou! Otevírá se nová kapitola v jejím životě, jelikož přivedla na svět syna Theodora.

„Nejkrásnější, nejnáročnější a nejvděčnější dárek, jaký si naše malá rodina mohla přát,“ napsala majitelka pěti grandslamových trofejí pod fotku se synem a snoubencem Alexanderem. Bývalá ruská tenistka se rodinnou fotografií pochlubila na svém Instagramu.

Otcem malého Theodora je o sedm let starší podnikatel Alexander Gilkes, se kterým Šarapovová randí od roku 2018. Zprávu o zasnoubení pár oznámil o dva roky později. Ještě dříve, než sňatek však přišel na řadu první společný potomek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maria Sharapova (@mariasharapova)

Rodačka z ruského městečka Ňagaň se se svou úspěšnou kariérou rozloučila po Australian Open 2020. Kaňkou na její úspěšné kariéře byl však doping, kvůli kterému se musela půvabná Ruska rozloučit na rok a půl s tenisem. Návrat na vrchol byl však náročný, pro hráčku bez bodů v žebříčku bylo obtížné se vůbec na turnaje dostat. Připsala si však několik velmi dobrých výsledků i na grandslamech, kde se mnohokrát probojovala i do druhého týdne.

Během tenisové kariéry získala 36 titulů a z prize money vydělala přes 39 milionů dolarů. Další miliony pak obdržela od svých sponzorů. Po konci tenisové kapitoly naplno rozjela svou podnikatelskou kariéru. Ruska žijící v USA má svou značku sladkostí, úspěch sklidila i se svou autobiografií „Nezastavitelná“. Nyní začíná psát novou kapitolu ve svém životě.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full