Serena Williams o budoucnosti: Miluju tenis, ale zároveň ráda dělám i věci mimo kurt

Zdroj fotky: Getty Images

Serena Williamsová se musela bez tenisových turnajů obejít téměř rok. Na loňském Wimbledonu musela vzdát utkání prvního kola, kdy si poranila kotník. Nyní se rozpovídala o své tenisové budoucnosti.

Legendární hráčka se spojila s Ons Džabúrovou a v Eastbourne si pinkly debl. Na turnaji bohužel končí již před semifinálovým soubojem. Hvězdná dvojice odehrála dva povedené zápasy, další však kvůli zranění Tunisanky nepřidají.

Williamsová si však svůj herní posun chválila, je to od tréninku velká změna. „Hodně dobře jsem před Wimbledonem potrénovala. Před Eastbourne jsem se snažila pořád dokola hrát míčky a strávila jsem nějaký čas v posilovně. Pomalu se to začíná ucelovat, dokonce se mi daří i na servisu,“ komentovala svou formu mladší ze sester Williamsových.

Bavila jí i spolupráce s třetí nejlepší hráčkou světa. „S Ons je to velká zábava. Bylo to skvělé. Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali v prvním zápase do tempa, však jsem Ons říkala, že nehrajeme špatně, ale Marie a Sara byly skvělé,“ začala Serena. „Tím, že jsme vyhrály více a více míčků, tak jsme si budovaly sebedůvěru,“ objasnila.

Serena Williamsová je manželkou, matkou a úspěšnou podnikatelkou. Když dostala otázku, zda bude hrát tenis i v následujícím roce, znejistěla. „Opravdu nevím. Nyní na to nedokážu odpovědět. Miluju tenis, miluju hrát, jinak bych tu nebyla,“ odpověděla na otázku novinářů.

Wiliiamsová jako podnikatelka

„Ale zároveň miluju všechny věci, které dělám mimo kurt. Hlavně pak to, co jsem vybudovala jako Serena Ventures,“ rozpovídala se o nejisté budoucnosti.

Serena Ventures je firma, která funguje od roku 2014. Tenisová hvězda je aktivní investorkou a pod svými křídly má již přes 60 společností, kterým pomáhá nejen finančně. „Vždy jsem byla fascinována technologiemi, ráda jsem sledovala, jak utváří naše životy. I s mým manželem se často o investicích bavíme, je ho zajímavé téma,“ komentovala třiadvacetinásobná grandslamová šampionka.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full