Serena Williamsová je odhodlaná dál bojovat! Kde přislíbila účast?

Zdroj fotky: Getty Images

Legendární tenistka prožila ve Wimbledonu neúspěšný comeback. Na londýnském grandslamu ji v prvním kole po veliké bitvě vyřadila Harmony Tanová. Byla to její poslední účast na majoru, který dokázala sedmkrát opanovat? To ukáže až čas.

Serena Williamsová s Harmony Tanovou svedly v prvním kole perfektní souboj! Duel skončil až po více než třech hodinách. Po dlouhém supertiebreaku se z výhry radovala mladá Francouzka.

„Byl to rozhodně velký boj. Určitě to bylo lepší než minulý rok. To je dobrý začátek. Dnes jsem tomu dala všechno, co jsem měla,“ usmívala se americká šampionka po utkání.

Čtyřicetiletá tenistka prohrála první kolo na grandslamu teprve potřetí v kariéře. Její bilance na Wimbledonu je neskutečná, zvítězila v 98 zápasech, smutná odcházela ve 14 případech.

Vrátí se šampionka do All England Clubu i příští rok? „To je otázka, na kterou nyní opravdu neznám odpověď. Nevím, co bude,“ odpověděla upřímně.

Serena Williamsová po utkání zmiňovala, že jí chybělo zápasové vytížení. „Myslím, že kdybych hrála zápasy, neminula bych tolik míčků, nevytvořila tolik chyb a možná bych i vyhrála,“ začala. „Říkám si, že pokud budu chtít, tak to ze sebe ještě vyždímám,“ usmívala se.

Velikou motivací ji je start na turnaji, kde v roce 1999 zvedla nad hlavu svou první grandslamovou trofej. „Hrát doma v New Yorku na US Open, kde jsem vyhrála svůj první grandslam, je pro mě vždy velmi speciální. Mám určitě spoustu motivace, abych se nadále zlepšovala a zahrála si před americkým publikem,“ vštípila fanouškům jiskřičku naděje, že se ve Flushing Meadows na přelomu srpna a září představí.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full