Simona Halep se vrací na kurty

Letošní Roland Garros přišlo o velkou hvězdu a jednu z adeptek na titul. Světová trojka Simona Halep včera oznámila návrat na kurty. Jak probíhala léčba, jak se Halep zranila a kde se vrátí na kurty se dozvíte v novém článku.

Během letošní sezóny Simona Halep není v takové formě jako v těch předchozích. Nejlepšího výsledku dosáhla na Australian Open, kde prohrála ve čtvrtfinále se Serenou Williams. Následně vynechala turnaje v Dubaji a Dauhá a odstoupila po prvním kole turnaje v Miami.

Antukovou sezónu odehrála skoro celou. Započala ji ve Stuttgartu, kde ji v semifinále vyřadila Aryna Sabalenka. V oblíbeném Madridu, kde obhajovala finále vypadla po bitvě s Elise Mertens. Osudný se jí stal turnaj v Římě, kam přijela jako obhájkyně titulu. Hned v úvodním zápase si natrhla sval na levém lýtku. Toto zranění ji bohužel nepustilo na Roland Garros.

Obhajoba titulu z Wimbledonu se ale zdá být reálná. Včera Simona Halep na sociálních sítích oznámila návrat na kurty.

“Zdravím lidi, mám pro vás zprávy, o které bych se s vámi chtěla podělit. Jsem strašně šťastná, že budu hrát první ročník turnaje v Bad Homburgu a těším se až se uvidím s fanoušky v hledišti. Brzy se uvidíme,” vzkázala rumunská tenistka. Na turnaji v Bad Homburgu se mimo jiné představí i Petra Kvitová nebo Angelique Kerber.

My Simoně přejeme ať jí zdraví vydrží a těšíme se, až ji uvidíme zpět na kurtech.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full