Skoro nevím, kdo jsem, vzkazuje Kyrgios

Zdroj fotky: Getty Images

Australský bouřlivák zažívá opravdu vydařenou sezonu. Sám tenista přiznal, že jej finále ve Wimbledonu hodně změnilo k lepšímu a snaží se chovat více profesionálně. Na kurtu však stihl předvést i svou stinnou stránku.

Nick Kyrgios se na US Open probojoval už do třetího kola. V tom druhém přešel přes Francouze Bonziho. Australan ovládl utkání ve čtyřech sadách, ale zároveň stihl obdržet varování za nevhodné chování.

Plivnutí směrem ke svému boxu následoval křik: „Jestli mě nechcete podporovat, tak běžte domů! Nejste obyčejní návštěvníci!“ vzkazoval svým blízkým.

Na tiskové konferenci se pak věnoval pozitivům.

„Tento rok byl úžasný hned v mnoha ohledech. Myslím, že wimbledonské finále bylo bodem zlomu, alespoň po mentální stránce. Kdybych vyhrál ten zápas proti Djokovičkovi, nevím, jestli bych měl motivaci dál pokračovat. Prohrát ho, vědět, že jsem byl tak blízko, to neskutečně bolelo,“ promluvil o svých úspěších.

„Myslím, že sám na sebe teď vyvíjím mnohem větší tlak. Každý den sleduji, co jím, snažím se kvalitněji spát. Na každém tréninku se hodně snažím. Cítím se teď opravdu jako profesionál. Nikdy jsem si nemyslel, že mě finále jednoho grandslamu takhle změní. Spíš jsem si myslel, že to bude naopak, že spíš zlenivím a budu mít laxnější přístup,“ řekl Kyrgios.

Letošní ročník je opravdu výborným. Kromě finále Wimbledonu se dostal do posledního utkání turnaje i ve Washingtonu, které opanoval. Zároveň si třikrát zahrál semifinále, a to na antuce v Houstonu a na travnatých turnajích ve Stuttgartu a Halle.

O své premiérové čtvrté kolo na US Open si zahraje s Američanem JJem Wolfem. Na programu má také čtyřhru, do níž vstoupí s Kokkinakkisem.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full