Sladký tenisový pár. De Minaur vyzdvihl po svém utkání životní zápas své lásky

Zdroj fotky: Getty Images

Alex de Minaur příliš nepotěšil domácí fanoušky, když v rámci utkání druhého kola vyřadil britskou naději Jacka Drapera. Vzápětí si však publikum získal během pozápasového rozhovoru, ve kterém zmínil britskou tenistku a svou přítelkyni Katie Boulterovou.

Australský tenista Alex de Minaur se dostal během čtvrtečního programu na kurt až ve večerních hodinách. Proto odpoledne vyrazil do obecenstva a se zaujetím sledoval svou přítelkyni.

Katie Boulterová byla v zápase proti Karolíně Plíškové pozadu o jeden set, nakonec však utkání opanovala. Připíše si tak nejlepší výsledek na grandslamu v kariéře.

Jeho láska v hráčském boxu během utkání druhého kola také nechyběla. Rodák ze Sydney porazil na kurtu číslo 1 Jacka Drapera po čtyřsetové bitvě. První dva sety trvaly téměř dvě hodiny, následně pak domácí naděje ztratila rytmus a třiadvacetiletý Australan utkání dovedl do vítězného konce.

Hned po konci utkáni ho na kurtu čekal rozhovor pro britskou stanici BBC. A začal velmi překvapivě. "Ještě než budeme hovořit o mém zápase, můžeme mluvit o Katie Boulterové?“ usmíval se de Minaur. „Dneska odehrála solidní zápas a připsala si parádní výhru,“ objasnil.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Alex De Minaur ?? (@alexdeminaur)

Poté však přidal slova chvály i na adresu svého soupeře: „Jsem nesmírně nadšený, že jsem dokázal vyhrát. Byla to parádní bitva. Jack rozhodně není příjemný soupeř. Ale je to velký talent, který má před sebou velmi zářivou budoucnost.“

Pro rodačku z Leicesteru byla výhra na hlavním wimbledonském dvorci hodně speciální. Porazila výbornou hráčku a své vítězství věnovala do nebe. Před několika dny ji totiž opustila milovaná babička. Nyní je však před Britkou jiná výzva. V sobotu ji čeká utkání proti francouzské kometě Harmony Tanové.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full