Sousedé si spletli Thiema s úchylem, zavolali na něj policii

Zdroj fotky: Getty Images

Dominic Thiem je jedním z hráčů, kteří mají s precizním odehráním míčku spojenou hlasitou úlevu. Rakouského tenistu proto vyrušila během tréninku policie. Byla to poněkud kuriózní situace, které se však osmadvacetiletý hráč v závěru zasmál.

Rakouský tenista v průběhu týdne oznámil, že se nezúčastní letošního Wimbledonu. Bude totiž pokračovat ve zdokonalování své hry. O jeho probíhajícím tréninku v tenisovém středisku Traiskirchen však asi nevěděli sousedé.

Někdejší trojka světového žebříčku se proháněla po kurtu v úmorném teple bez trička a u toho hlasitě hekala. Jeden z lidí, kteří žijí v blízkosti tenisového areálu, zavolal kvůli rušení klidu policii. Zároveň připojil podezření, že se na tenisovém kurtu prohání úchyl a dějí se tam nekalé věci. To však netušil, že se jedná o rakouskou tenisovou hvězdu, která se snaží pracovat na své hře. Thiem žádný postih od policie neobdržel, jelikož trénink probíhal v odpoledních hodinách.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dominic Thiem (@domithiem)


K celé situaci se vyjádřil sám tenista: „Ano, potvrzuji, byla u mě policie. Sousedé si mysleli, že jde o porno produkci. Není to poprvé, ale vždy je to velmi zábavné. Sousedy chápu, protože pro lidi zvenčí to může znít opravdu všelijak.“

Obyvatelé okolí tenisového areálu budou mít po víkendu klid. Šampion z US Open 2020 totiž nastínil svůj další program. Po dobrém tréninkovém bloku v Rakousku se přesune do Barcelony. Ve španělském městě jej čeká pilování techniky s o úroveň lepšími kolegy. Na kurtu se bude prohánět s Rubljovem a Chačanovem.

Po Paříži se Thiem odhlásil z travnatých turnajů a vrátil se do tréninku. „Už jsem byl poslední dobou nedočkavý a chtěl jsem se vrátit co nejdříve. Když se na to kouknu zpětně, tak jsem návrat uspěchal. Nebyl jsem na takové úrovni, abych mohl ostatním konkurovat. Vím, že nyní jsem na správné cestě a budu brzy moci podávat výkony jako před zraněním,“ pronesl tenista.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full