Štěpánek s Vaidišovou slaví narození druhého potomka

Zdroj fotky: Michal Růžička, MAFRA

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se poprvé dali dohromady v roce 2007. O tři roky později, tedy v roce 2010, se vzali. Manželství vydrželo do roku 2013, kdy se rozvedli. Osud je ale spojil dohromady a opět se vzali na jaře 2018. V ten samý rok se jim narodila jejich první dcera Stella. Tento týden se rodina bývalých tenistů rozrostla o dalšího člena.

Štěpánkova první dcera se narodila v roce 2018, tedy v roce, kdy se její otec loučil v O2 aréně se svou tenisovou kariérou. Na rozlučce nechyběl Novak Djokovic, Andre Agassi, Tommy Hass nebo Štěpánkův parťák Leander Paes. Na konci programu se na kurtu objevila i manželka Nicole s dcerou Stellou. Té tento týden přibyl mladší sourozenec.

O druhém těhotenství informoval tenisový pár na konci září na svých sociálních sítích. Pár nezveřejňoval informace o pohlaví dítěte až do dnes, kdy se pochlubil i jeho samotným narozením. Před třemi dny, tedy 16. prosince, se jim narodila dcera. Holčička dostala jméno Meda.

„Dostali jsme nejkrásnější vánoční dárek, jaký jsme si kdy mohli přát. Vítej doma,“ napsali pyšní rodiče pod příspěvek na svých sociálních sítích. Pod příspěvky se ihned začaly objevovat gratulace k narození dcery od známých tenisových osobností. Mezi gratulanty se objevil například Sebastian Korda, Dominika Cibulková, Lucie Šafářová nebo Dinara Safina.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Radek Stepanek (@radek_stepanek)

My oběma rodičům moc gratulujeme a malé Medě přejeme do života mnoho štěstí a zdraví.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full