Strýcová uspořádá tenisový kemp pro děti

Skvělá tenistka i člověk. Tak by se ve zkratce dala popsat Barbora Strýcová. Česká reprezentantka za svou bohatou kariéru dokázala vyhrát Wimbledon, stala se světovou jedničkou, přivezla si bronzovou medaili z LOH v Riu a pětkrát vyhrála Fed Cup. Minulý týden oznámila konec kariéry. Na tenisové kurty se ale letos znovu vrátí.

Oznámení těhotenství a ukončení kariéry

Již od restartu sezóny po koronavirové pauze Barbora Strýcová uvažovala o konci kariéry. Před několika dny došla k rozhodnutí, že přišel čas pověsit raketu na hřebík. Hlavním důvodem, který vedl Strýcovou k tomuto kroku, bylo její těhotenství. České tenistce a jejímu příteli se ještě letos narodí chlapeček.

Profesionálnímu tenisu se sice rozhodla dát sbohem, ale po porodu plánuje rozlučku před diváky na úplně posledním turnaji kariéry.

“Chci si sama pro sebe zahrát ještě jeden zápas s diváky a mít rozlučku s fanoušky. Jestli to bude na turnaji, nebo něco zorganizuju já, to ještě nevím.“

Letní tenisový kemp “U Baru”

Letos budeme mít ještě jednu příležitost spatřit ji na tenisových kurtech. Tedy hlavně ti nejmenší. Barbora Strýcová se rozhodla uspořádat druhý ročník tenisového kempu “U Baru”.

Děti od 6 do 12 let budou mít možnost strávit 3 dny tenisového tréninku pod vedením wimbledonské vítězky. Kemp se uskuteční v areálu tenisového klubu Sparta Praha v termínu od 1. do 3. července 2021, pokud to dovolí epidemiologická opatření.

“Ač jsem již svoje tenisové rakety uklidila do skříně, těším se, až je budu moct kvůli dětem opět oprášit. Stále platí, že tenis miluju odmalička. Donedávna to byl jediný svět, který byl pro mě známý. A stále si dobře pamatuji, jak lehce se dítě dokáže zamilovat do čehokoliv, pokud je mu to naservírováno nenuceně - formou zážitku a hry.”

Přihlášky svých dětí můžete vyplnit na webových stránkách www.ubaru.cz.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Příspěvek sdílený Barbora Strycova? (@barborastrycova)

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full