Syn Lleytona Hewitta trénuje v akademii Rafaela Nadala

Zdroj fotky: Getty Images

Cruz Hewitt, syn nejmladší bývalé světové jedničky Lleytona Hewitta, se připojil k tréninkovému programu na Akademii Rafaela Nadala. Teprve čtrnáctiletý mladík vyvolal mezi tenisovými fanoušky rozruch.

Nadalova akademie založená v roce 2016 se stala tréninkovým hřištěm pro mnoho velkých jmen v dnešním bílém sportu. Patří mezi ně například Andy Murray, Casper Ruud nebo Iga Swiatek. Oznámení o přijetí nového talentu, Cruze Hewitta, do akademie přišlo v pondělí 24. července. Na sociálních sítích si několik fanoušků z tohoto příchodu udělalo legraci a označili toto přijetí jako “nepo baby” neboli “továrna na miminka”. Druzí z toho ovšem mají radost, že Lleyton svěřil svého syna Cruza do rukou Nadala.

"Všichni profesionálové posílají své děti k Rafovi," napsal na Twitteru jeden z fanoušků.

"To je skvělé! Synové Borga, Kordy a Hewitta se snaží prosadit na tour! Ukazují tatínkům lásku ke hře," napsal další.

Akademie Rafaela Nadala si klade za cíl vytvořit všestranné hráče se zaměřením na rozvoj dovedností, fyzických zdatností a osobního růstu. Aktuálně je Cruz Hewitt na 435. místě juniorského žebříčku ITF a nyní má šanci se hodně zlepšit a naučit. Mladý Australan má na svém kontě tři juniorské tituly ITF. V červnu získal svůj největší titul v dosavadní kariéře na Mezinárodním juniorském turnaji Darwin.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full