Teď potřebuji dovolenou, vzkázal Kyrgios a šel zapíjet náročný turnaj

Zdroj fotky: Getty Images

Nick Kyrgios zažil na letošním Wimbledonu největší úspěch své dosavadní kariéry. Známý australský tenista se probojoval do svého premiérového grandslamového finále. Po posledním utkání šampionátu Nick se svým týmem úspěch náležitě oslavil.

Finálové utkání sice Nick Kyrgios prohrál 6:4, 3:6, 4:6 a 6:7, ale i tak to byl největší úspěch jeho singlové kariéry. O krok dál došel pouze ve čtyřhře, když s parťákem Kokkinakisem zvedl nad hlavu trofej z Australian Open.

Ihned po skončení zápasu sdílel slova chvály na adresu svého soupeře. „Dá se říct, že Novak je bůh. Hrát proti němu je těžké. Myslel jsem si, že na tom nejsem dobře, ale líp to dnes nešlo. Gratuluji Novakovi a jeho týmu. Netuším, kolikrát už jsi to vyhrál, je to neskutečné,“ rozpovídal se Kyrgios ještě na kurtu po obdržení trofeje pro finalistu.

Bývalá tenistka Sue Barkerová se novopečeného wimbledonského finalisty zeptala, jestli ho jeho první finále nabudilo k dalším podobným úspěchům.

„Absolutně ne, jsem příšerně unavený. Potřebuji dovolenou,“ rozesmál Australan svou odpovědí celý centrální dvorec.

Bezprostředně po finále slavil Nick Kyrgios životní výkon. Nejprve byl se svým týmem v All England Clubu, kde popíjel v jednom podniku české pivo. Ale u decentních oslav v areálu to však nezůstalo.

Večerní party se konala v jednom z klubů, kam zamířil se svou přítelkyní a sestrou. Podle britského deníku The Sun šlo o velkou party, kde nechyběla spousta alkoholu. Kyrgios objednával panáky tequily a jeho sestra pózovala s lahvemi alkoholu.

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full