Trofeje pro finalisty mě omrzely, vtipkoval Stefanos Tsitsipas po prohře

Zdroj fotky: Getty Images

Stefanos Tsitsipas v neděli prohrál další finále na okruhu ATP. Jeho přemožitelem se stal tentokrát Holger Rune. Turnaj ve Stockholmu ale finalistům nepředává trofeje. Jak na tuto situaci reagoval poražený finalista?

Stockholm se stal kořistí mladého Dána

Holger Rune byl na švédském turnaji sedmým nasazeným hráčem. Na cestě do finále nejdříve vyřadil Monteira a Garina. Následně svedl třísetové bitvy s Norriem a De Minaurem. Díky tomu podruhé v kariéře postoupil do boje o trofej. Jeho soupeřem byl první nasazený Stefanos Tsitsipas. Toho letos vyřadil v osmifinále Roland Garros, kde Řek obhajoval finále.

Zápas trval hodinu a půl a Rune jej dokázal vyhrát ve dvou setech. V každém z nich rozhodla ztráta podání řeckého tenisty. Holger vyhrál poměrem 6-4, 6-4. Vyhrál tak svůj druhý titul z okruhu ATP.

"Hráli jsme opravdu skvěle. Dobře jsem returnoval a servíroval. Stefanos je skvělý hráč a nikdy to proti němu není lehké. Zápas jsem si moc užil," řekl po finále Rune.

Kam se poděla trofej pro finalistu? 

Na každém turnaji oba hráči obdrží trofeje. Poražení finalisté ale ve Stockholmu žádnou nedostávají. Stefanos Tsitsipas, který letos prohrál již čtyři finálové zápasy, je zřejmě rád, že mu do sbírky nepřibyla další.

"Už mě omrzelo dostávat trofeje pro finalisty pořád dokola. Děkuji organizátorům, že jsem ji tentokrát neobdržel," vtipkoval finalista ve své děkovné řeči.

"Gratuluji Holgerovi a jeho celému týmu, který odvedl velmi dobrou práci. Zasloužíš si to a v budoucnu se ti určitě bude dařit. Hrál jsi dobře, udrž si formu, zůstaň pokorný a nepřestávej na sobě pracovat," řekl Řek na adresu soupeře.

Jaký je váš názor? Měli by finalisté dostávat trofeje na každém turnaji?

Máte k tomuto článku co dodat?
Zapojte se do diskuze.
Zobrazit diskuzi
Skrýt diskuzi
Napište komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Google translate
usercalendar-full